Saturday, January 12, 2008

Singer vinger

täna siis juba teine päev võstlustel lõppenud ja ega see päev eilsest suurt targem polnud.
11 oli start ja tuul oli jällegi eesti ilma teate sõber. muutliku suunaga ja 0-6m/s puhnduti 8m/s ehk..vot selline kino oli täna jälle. esimene sõit oli üsna tore mulle meeldis. tuul oli okei(küpose tuule kohta okei) ja ma sõitsin koos mate arapoviga kellel ei jaganud aju väga vist alugl matsu lahti ja jäi algul nats teistest maha ja siis ma sõitsin koguaeg temaga koos ja kord tema ees kord mina ja allatuules kus ma üldjuhul kilpkonna kiirust aretan isegi siis ma olin sabas tal ei läinud kuskile...sedasi oli...muud sõidud olid jälle hullemad. tuul tegi rohkem nippe kui enne. Viimane sõit hakkas tuul pullima jälle.. pööras nii 50-60kraadi paremale mida ta ka enne tegi ja tagasi tuli ja ma olin jälle kogemtaga ühe horvaatlasega vasakul.üleval olin uhkelt eelviimane:D...õnneks ma allatuules ja krüssus suutsin tuule nippe oma kasuks nats kasutada ja sain seitsmendaks mis algul tundus üsna võimatu sest nad olid nii kaugel ees kuna nad olid paremal kui mina vasakul olin.(ästi selge jutt neile kes ei purjeta)aga näe sain kätte ja lõpuks sain 6ks aga siiiiiiiiiis allatuules krt mul plekkkis täiesti ära ja üks kuradi horvaatlane sai mööda...krt kui vihane ma olin ma nii pingutasin et sinna 6ks saada ja siis krt jälle sain tuulega piki molli. vot nii palju siis purjetamisest tulemustest ei ole aimu ka sest õhtul peale jooksu läksin klubist läbi ja ei olnud üleval ikka ja klubi oli kinni juba. siin ei toimi asi nii kiirelt. muideks ma hakkan lõunamaastuma sest mul on külm merel ja maal ja õues on mingi 16 17....vesi on 17 18 ja merel on õhk muidugi külmem mingi 13 14 ma arvan sest tuul on jahe....voot pilte mul pole....ma proovin mõnipäev seda parandada. vot sedasi...koju tahaks ilgelt kui aus olla... selline hotellis elamine ei ole mõnus minu jaosk . olla toas mingi soome tüübiga ei ole mõnus. purjetamas ei saa ikka käia sedasi et hotellis ööbid. korteris mõnus oled nagu kodus saad süüa teha ja oma tuppa minna kui tahad ja on ruumi kus puhata. hotellis istu ja vahi sommi molli õhtu otsa kõrval voodis no ei paku pinget eriti. vot aga jah kohe see pidu läbi vähemalt merel on ta eemal see on hea. aga ega ma taha öelda et siin olla nagu ei taha purjetada on siin ikkagi tore. vesi on soe ja mõnus ega neljalt teist nii head kohta euroopast ei võta praegu kus vesi nii soe ja mõnus olla.....vot nii palju siis tänaseks...pole siin mingit äktsiooooni juhtunud ka eriti ikka päike tõuseb ja loojub ja tuul puhub...vot sau

1 comment:

Karl-Martin Rammo said...

Kuule võta nüüd kokku ja küta üks sõit pasunasse neile!!
Ja mis koduigatsusest sa seal pooleteise nädala peale ajad??:D Ma olen tänaseks 4 nädalat ära olnd!!