Thursday, January 3, 2008

Tallinn-Praha- Lancara

mo kohe ette ütlen ära, et see jutt võib vigane olla....ma kiiruga kijrutan siin ja ei hakka üle lugema ja mingit kontrolli siin läbiviima, et ärge siis näpuga vigu taga ajage:D

Täna ma olen pidanud olemas üsna ettevaatlik oma tervise suhtes. Eile hommikul oli mul 38,5 palavik ja see ei tekitanud erilist ülevoolavat meeleolu teadmises ,et täna lähen ma küprosele laagrisse. Eile ma siis tohterdasin ennast päev läbi ja suutsin tänaseks palaviku ära ajada. Üle õla sülitades võin öelda et veel palavikku ei ole ja üsna hea on olla. Kurk on valus ainult. enne lendu läks suts kiireks kuna suutsin kodus mölutada nii kaua et lõpuks hakkas kiire juba. Õnneks läks kõik hästi nüüd istun praha lennujaamas. mu lennuk maandus kohalik aja järgi 16.30 ja küprosele läheb lennuk 21.55. Mõned magusad tunnid ikka on aega siin veel mul. Õnneks on siin wifi tasuta imekombel aga on ja ma saan suts netis istuda. Kuigi stepslitega on siin lood kurvad. Üsna mitu stpelit ei priiska elektriga siin. Aku hakkab vaikselt otsi andma ja tahaks arvutit laadida aga see polgi kõige kergem üritus siin. Peab ütlema et siin on ääretult palju venelasi või on tsehhi keel väga sarnane vene keelega. mingid susisevad sõnad ja tähed on kuulda koguaeg.
täna tuleb mul üsna pikk päev. mul lennuk jõuab küprosele 2.30 öösel. sealt on veel 50km limassolisse kus on hotell ja kus kogu kino toimuma hakkab. ma loodan et ma saan 4ks magama. Hommikul kell 12 on kulbis mingi kokku saamine või asi ja siis hakkab pihta. ma pole veel otsustanud kas ma lähen homme kohe merele. Kuna ma suutsin selle haiguse omale kaubelda kuskilt siis ma vb hoian ennast veel homme ja ravin ja käin massazis ja lebotan. Ma loodan et ma olen kogu kraami ikka kaasa võtnud sest lõpus läks jõle kiireks ja ei jõudnud üle mõtelda.
Vot sedasi ega täna vist pole rohkem midagi tarka siin seletada. Kui hotelli wifi on eks ma üritan siin seletada teile mis elu siin on siis ja mis seal küprosel huvitavat toimub.
järgmine korrani

No comments: