Thursday, January 10, 2008

Eile ma vist ei kirjutanud. Kuna no suurt midagi uut ei olnud. Merel olin 4h ja siis sörkisin nats ja siis jälle söök ja magama ja sedasi nagu ikka. Eile benjaminil läks mast pooleks. See oli eilne äktsioon.

Täna on siis võistluste eelne päev. Ma otsustasin et ma ei lähe merele täna ja selle asemel läksime täna linna ja ostsime kodustele nänni. Hommikul oli külm siin. Tuul oli suht tugev aga päike paistis. Hommikul käisime klubis ja tegime registreerimise ära ja saime oma nänni kätte ja siis läksime bussiga linna. Ega see linn üldiselt mingi selline shoppingu huvilistele eriti pinget ei paku. Isegi Tallinnas on vist rohkem poode. Me jalutasime üsna palju ja raha jätsin ka poodi suts. Kella kolmeks oli ilma maru ilusaks juba läinud. Vesi on selline mõnus sinine ja tuul sahistas palmides vaikselt. Kõhtu täitsime kuskil suvalises kohas peatänaval. Võtsime mingi kohaliku toidu mis oli mõeldud kahele ja mis siis sisaldas igast kohalikke asju. Seal oli igast värke. Kala ja seeni ja liha ja juustu ja no me istusime nelja inimese lauas ja laud oli igast kraami täis. Kõhu sai täis aga ei saa öelda et ma väga nautisin seda kõhutäits vb ma lihtsalt ei oska sellist võõrast toitu nautida. Lõpuks läksin veel klubisse et nats targemaks saada selle kolmanda isiku kindlustuse suhtes. Sain ka ja homme teen ära. Kui ma läksin paadi juurde siis ma avastasin oma mossel jälle probleemi. Kuna mast ei liigu stepsis korralikult siis ei pööra see ennast õigesse asendisse peale pauti ja seetõttu hakkab poom seda rautis väänama ja kangutab needid lahti ja juhtub sama mis eelmise mastiga. Needid on juba lahti ja loksuvad ja tõenäoliselt läheb ka see mast katki. Selle ennetamiseks ma üritasin seal suts ehitada asja vähe paremaks ma loodan et sellest oli kasu. Tore oli täna see et härra Mate Arapov saabus ja selle peale võeti ühelt soomlaselt parem paat ära ja anti arapovile ja soomlasele anti jube juust asemele nii et jah päris tore. Kõikidel horvaatlastel on korralikud asjad ja paadid meil on sellised vanad juustud ja roostes nats ja sellised kollased ja matt põhjaga paadid. Seda valusam on neil tegelikult kui nad peaks mõne sõidu või võistluse või üks kõik kus kaotama suts. Aitab kah. panen mõned pildid ka

see olen mina siis kes kaua näinud ei ole:Dpeale rasket shoppingut käisime siis mereääers ka see mõnus selline sild vette kus siis tavaliselt kalahimulised kala välja tõmbavad


see siis see sild kus eelmine pilt tehtud oli


alumine siis pilt klubist kus me möllame....mate arapov nokib oma paati seal mille ta soomlaselt sai

No comments: