täna ma siis läksin esimest korda oma mosse-lasergiga merele. algul ei olnud vigagi aga jah vaikselt hakkasid vead välja tulema.näiteks mats ei liigu stepsis ja siis on suht kebens sellega. ma kohati peksin seda jalaga ja läks paremaks aga keeruline on sellest mastist ja stepsist midagi paremat loote kui pool stepsi äärest on ilma dekoorita:D..niisiis vette minek on rannast ja siis sellist pisikeste muulide vahelt merele. tuul oli selline et sai kallutada ja siis vapeal pidi sees istuma selline väga ebastabiilne. üldiselt algul ma ei suutnud keskenduda väga purjetamisele ja tuulele sest ma mässasin paadiga. ma unustasin koju kummi mis hoian kallutusrihma üüleval ja kohalik on väga peenike ja nörk ja rihm vajub alla ja niisiis on suur tõenäosus et ma ei pane jalga rihma alla ja hüppan niisama üle ääre vette:D..aga jah see selleks. muidu läks üsna sedasi avastades jälle sest pole kaua käinud ja üritasin harjuda selle asjaga et ma jälle merel paadis olen ja püdsin unustada neid paadi asju ja purjetada rohkem. põhi näeb küll äääääretult kole välja ja katsudes tunfub ka kole aga kui seal sõita kellegagi koos siis nagu kiireusevahe õnneks hiiglaslik ei ole pigem hullem on see et mast ei liigu. tuul oli ääretult selline keerutav ka ja loteriid oli ka suht palju....jackpotti ma täna ei saanud ja polnud nigu plaanis ka...aga jah nii palju siis purjetamisest.. peab harjuma asjaga nats ja mingi hunniku tunde siin ilusti mossega nühkima siis on hea olla varsti...ja nendele jopskitele kes pirital oma paati hoiavad nagu sitta siis neile peaks andma need mis siin on las nühivad siis saavad aru mis vahet on korralikul paadil ja sital. ..
peale kaldale tulekut tegime pisikese 45 minutit jooksu sedasi rahulikult ja siis puhkasime ja tegime korraliku mitme käigulise söögi hotellis ja nüüd ma jällegi istun baaris netis...üks via on mul külge tulnud siin mõne päeva jooksul mis mind häirib mul on kätel mingi lööve moodi asi mis teeb käed hellaks ja veidraks..vot sedasi mis siis veel huvitavat...võistlus hakkab meil 10ndal ja siis tuleb kaks paati juurde siis on lausa 10 paati..nii et jah vähe on aga hea et üldse midagi on. saab nats siis horvaatlastega ja teistega sõita siin. täna suurt muud huvitavat ei olnud . homme hakkab sama kell jälle ...12 siis jällegi merele ....homme ma proovin oma paati nats nagu tuunida ja nats asja parandada masti ja kallutusrihma osas. vot jah aitab siis tänaseks..sau
No comments:
Post a Comment