Sunday, January 27, 2008

egiptusesse

täna ma siis jälle ära lähen. õhtul hilje lennuk meid geritiga mustale mandrle lennutab liiva peale logelema ja laisklema. tegelikult nii laisad plaanid mul pole. tahaks seal igast huvitavaid asju teha ka. moosese mäele tahaks minna ja sukelduma ka. snorgeldada vast saab ilma rahata ka oma asjadega. loodetavasti läheb meil lend hästi ...lugesin trip.ee selle lennufirma kohta pon ääretult häid kogemusi olnud ja risti vastupidiseid ka nii et jah eks näis mis meid ees ootab. kindel olen ma selles et estonian airist on lennuk nagunii etem. kohapeal me oleme sellises hotellis nagu sharm cliff resort. see peaks üsna uus hotell olema ja loodame et toad ja asjad on ka normaalnse. tagasi ma kappan 3ndal ja siis kohe 4ndal hakkab kool ka juba siis pean natikese ikka pingutama sest kevadel tuleb veel palju ära olemisi koolist nii et peab asjad ette tegema ehk. vot sedasi. ega siis suurt midagi olge tublid siin kodumaal siis ja ärige lund kusilt et suusassad ikka otepääl liugu saaks lasta metsavahel ja et lihtsad inimesed saaks kisada rajaääres omadele hoogu juurde....sau

No comments: