Wednesday, January 30, 2008

kolmas päev siis juba

sedasi eile mei kirjutanud midagi sest me käisime õhtul vanas sharmis shopingul....ostasime siis kolm vesipiipu , neli plokki tubakat ja neli pakku karbooni....:D suhtelisetl suure hunniku saime kokku ostetud.nats lasti meid üle vist ka aga ega väga kaua ei viitsinud seal kaubelda ka. peale seda tulime koju ja proovisime ühte piipu kohe.
enne seda päeval me vaidlesime ühe tüübiga rannas et paremat hinda sukeldumiseks saada.lõpuks me siis ostasime kaks sukelsdumise(mõlemad üks kord) 55dollariga. ma ei tea on see normaalne hind või mitte aga hotellis oli 60euri nägu sukeldumine , et sellest on tiba odavam nagu.vot nii palju siis eilsest.
täna siis hommikul tegime luugi lahti üsna vara kuna läksime sukelduma. kell 9 pidime rannas juba olema. ilm oli suts kehva kuna tuul oli tugev ja siis ei ole väga soe merel. sõit sukeldumis kohta oli üsna pikk ja jahe. kuidagi kukkus nii välja et meie pidime kohe esimesena minema vee alla. panime siis külmad ja niisked kalipsod ja varustuse selga mis kõige kergem ei olnud. püsti oli päris raske tõusta aga vees oli juba hea olla. vette minnes oli päris harjumatu sealt torust hingata. geritil kõige paremini esimene kord ei läinud. tema läks nats närvi ja tuli väike paanika ja siis talle väga ei meeldinud ja pika proovimise peale ta ei tathnudki tulla. me olime juba umbes 5m sügavusel ja gerit ei sanud hingata hästi ja pisike paanika jaanika oli sees ja tahtis ruttu vee peale minna aga kuna meie peal oli 5paati millest 3 liikusid siis ei saanud me kohe üles minna ja see tegi asaj veel keerulisemaks. isegi instruktor oli suts närviline. lõpus gerit läks paadi peale ja istus ja külmetas rätiku sees kui mina sukeldumas käisin instruktoriga koos... mulle väga meeldis. me olime vee all küll vähe aega aga siga lahe oli. algul oli suts paha hingata aga veeall läks kõik heaks ja siis ma enam üldse ei mõtlenud selle peale et kus ma olen ja kuidas hingata vaid vahtisin ringi neid värvilisi ja veidraid kalu. aeg sai otsa nii kiirelt et ei saanud arugi. vot sedasi...sukelduma tahaks kindlasti veel mina....vot sedasi siis. peale seda oli päris jahe paadi peal kui tuul puhus aga koht oli ilus. vesi oli soe ja sinine. pärast läksime paadiga veel ühte kohta kus tuult ei olnud ja teised tegid teise sukeldumise veel ja meie käisime snorgeldamas. vesi oli maru puhas ja ilus ja soe. kalu on siin igast sorti ja taimi on ka üsna värvilisi. mõni kohali ajas nats hai juttu meile siis suts ikka piilusin nurgast nats:Don siin haisid või mitte aga imelik oli ikk pärast:D....vot sedasi see päev siis läks. nüüd oleme linnapeal netis korra ja varsti lähme hotelli sööma. ilma jamata ka me tegelt sukeldumas käia ei saanud sest mingi rahaga oli meil jama seal kohalikega kellele meie raha lõpuks ikkagi jäi. summe polnud suur aga kuidagi jah väga veidralt see meie käest neile jõudis:D(umbes 60krooni)......täna siis lähme uurime nats kohalikku ööelu asju ja homme proovime jälle laisad olla ja sooooooooojas rannnas lebotada ja soooooojas veees sulistada:D vot sedasi pilti ei saa eriti üles panna aga ma proovin korra ehk õnnestub aga ma kahtlen järgminese korrani...sau....kallid soojalt maalt teile sinna külma ilma siis...oi me oleme kurjad:D

No comments: