Sunday, January 6, 2008

hea päev

tänane päev hakkas jälle kell 8. tegelikult 8.35 ma asutsin voodist välja ja läksin pesema. hommikul siin peale hommikusöögi mingied sellised huvitavaid tegevusi teha pole. peale seda saab nats lebotada, täna ma lausa magasin nats peale hommikusööki ja siis läksin klubisse. täna oli selline vaiksem ilma suts ja tundus et tuult ehk ei tulegi aga kui klubisse jõudsin oli ilus tuul olemas. ma sain nats tuunida oma paati paremaks ka täna. kallutusrihma kummi sain bejamini käest ja panin uue poomi ja nats putitasin masti ka, aga mastiga on kehvad lood üks neet on ära tulnud ja see näeb väga halb välja ja nad lubasid et toovad homseks mulle uue masti. kui uue masti ka saab siis on juba täitsa okei. aga täna tuli uus probleem mida eilse sellise kallutamis tuulega ei olnud. mul ei ole veeimejal seda kummi junni seal ja vaikse tuulega tuleb seal ohtralt vett sisse nii et peale minu oli mul täna paadise sedasi keskmisel 5liitrit või rohkem vett koguaeg.merel oli mõnus täna, õhk oli soe ja eri kaif oli tegelt. tegime igast nippe seal ja sai nende horvaatlastega sõita küll hoolimata sellest et neil on korralikud paadid ja jupid. veider on see et nende trenn on nagu 2h ja kõik . ma olin 3h ja homme tahaks veel rohkem olla. täna polnud sööki kaasas homme proovin seda viga parandada. väga kaua siin ka olla ei saa sest peale nelja hakkab juba ämaraks kiskuma ja hommikul on külm ja ei ole tuult väga. peale merd tegin jooksu nats ja kiskusin kangi jahtklubis ja siis pesin ja läksin sööma....eriti nagu muud teha polegi siin. mingit elu siin suurt ei ole sest siin on ju sügav talv.. inimesed vaatavad meid lolli näoga kui sinna 18 kraadisesse jäisesse vette lähme nii et jah ei oska kohe midagi öelda. homme jälle uues päev ja uued jutud siin ehk...sau..aaa ja homme panen mõned pildid ka täna ei viitsi enam aku hakkab otsa ka saama

No comments: