Thursday, January 3, 2008

lennujaamas

kuna mul on ääretult igav lennujaamas siis ma mõltesin ,et ma kirjutan veel midagi. algul ma proovisin läpaka akut laadida ja ükski stepsel ei töötanud mu läheduses. pärast ma läksin väikesele tiirule ja mõtlesin ,et proovin veel mõnda stepslit mujal ka ja mitte ükski ei töötanud. Ma mõtlesin ,et no mis pull on et praha lennujamas on rasked ajad või midagi. Lõpuks ma siiski avastasin ,et oleks kasuli juhe ka arvutisse panna, et siis jõuab lekter stepslist arvutisse ka:D

siin koridorides on sellised massazi toolid. maksad ja siis see väristab sind nats. ma tõmbasin selle juhtme seinast ilusti välja ja nüüd istun selles mugavas toolis ja arvuti laeb ja nett on hea. luks. mingi tunnike olin istnud siis üks tüüp kes must umbes 5 korda oli mööda käinud ja iga korda pingsalt mulle otsa vahtinud nillis siia kõrvale mulle ja tahtis massazi. käis küsis isa käest kopikaid ja üritas neid siia masinasse panna aga midagi ei hakanud tööle sest juhe oli seinast väljas ja mu arvuti laadis:D... kuna ta üsna kaua jauras siin nendega siis ma ütlesin talle et no kui sa tahad võid mu läpaka välja võtta ja toolid seina panna. ja nüüd ta istub juba pikemat aega siin kõrval toolil mul ja loeb mingi ajakirja.

ja eelmine kord kui ma ütlesin et palju vene keelt on siis ma olin puht juhuslikult istunud moskva lennu väravasse. oli tunda et ida naabrid olid seal sest hääle toonid ei olnud kõige vaiksemad.seda ka mujal kus muid rahvuseid ei pane tähele aga vene keel on kuulda igalt poolt sest nad lihtsalt räägivad nii kõvasti.

kuna mul ääretult igav on siis võib seda juttu siis täna veel isegi lisanduda.

No comments: