Sunday, February 3, 2008

tagasi

sedasi.... päikese võtmine sai siis tänasega läbi ja nüüd istume ja ootame lennukit lennujaamas. täna hommikul võtsime veel viimast ja olime kell 9 rannas juba ja kell üks tulime rannast ära ja olime veel võimalikult kaua basseini ääres ja lebotasime ja siis tuli juba buss ja võttis meid peale. üldiselt oli tore reis. ilmad olid head, eriti eile. väga soe oli ja õhtu oli ka soe sellist pulli iga päev ei olnud. muidu oli ka ilus ilm ja päike paistis aga õhtul oli jahe ja tuule käes oli ka nats jahe aga muidu päike säras ja pilvi me ei näinud. raha kulutasime kõik ära. mina ostsin omale meriväljale igast nenni ja nats kodustele ka. päikest saime ka ilusti. mõlemad oleme sedasi nats jume ikka peale saanud.eks me siis ootame siin edasi. eestisse me peaks saabuma 22.15.

Friday, February 1, 2008

blabla

suurt midagi ei ole juhtunud et ei hakkagi pikalt seltama. kõik korras meil ja eks koju tuleme siis seltame rohkem. ei viitsi täna kirjutada ka .....sau