Friday, January 4, 2008

kohal

niiii lõpuks ma jõudsin kohale. enne lennuki peale minekut veel ma käisin lennujaamas söömas KFCs ja ma mõtlesin et võtaks eine kohe seal, seda viga ma ei tee enam kunagi. kana oli nagu plastmassist ja friikartuleid on minimalselt maksimaalse hinna juures. peale selle oli veel lennu värav muutunud millest ma midagi ei teadnud aga õnneks sain õigel ajal õigesse kohta. lennuk oli uus ja uhe airbus. enamu ajast magasin. kohale jõudes ootasime väga kaua oma asju ja lõpuks kui asjad käes ja välja jalutasin seisis kohe üks täide mu nime sildiga tee ääres ja võttis ma rajalt maha ja tahsti raha ja siis saatis mu auto peale. teadmiseks siis et liikulus on siin teistpidi. üsna harjumatu kui taksojuht koguaeg vastassuunas 130ga sõidab. eriti siin nagu reeglitest kinni ei peeta. tüüp ujus ühest äärest teise terve aeg ja lubatud saja asemel sõitis stabiilsel 130ga pidurdamis aja jättis lühema kui f1 ringrajal nii et üsna närvesööv sõit oli hotelli. hotelli ukse ees pani ta asjad lihtsalt maha ja sõitis minema:D...lõpuks sain tuppa seletasin oma kandilise inglise keelega mõned laused benjaminiga ja siis magama ära. täna hommikul suurt midagi teha pole olnud. kell on siin sama mis eestis. mingi ime läbi sain internetti ka. lasti mind hotelli taha ruuidesse ja ma võisin mingilt office arvutilt neti juhtme ära võtta. käisime ja vaatasime kus klubi ka on. rannas vana suht kole maja ja üsna koledate laseritega koht on. üks 5mintit hotellist jalutada mööda randa. hotellist nii palju et piltide peal tundus ilusam. rõdult näeme merele ja noh tegelikult on suht kõik olemas. tuul on täna usna korralik. ma ei ole kindel et ma vee peale veel lähen. õhtul oli 12kraadi sooja praegu on suts soojem ma usun mingi 15 16. vesi tundus ka üsna soe kui katsusin nii et merel ei tohiks väga külm olla aga väike haiguse vimm on veel sees.inimesed on nagu ikka lõnamaa inimesed plirts plärts ja aega on:D.. poes müüa rääkis üsna kaua oma sõbraga juttu enne kui arvas et oleks hea vb nüüd müüma ka hakata. aga jah mis ma mingit jama ajan siin ma nüüd hakkan liigutama kell 12 on klubis kokku saamine ja eks näis mis sama hakkab ja et missuguse saani ma sealt omale saan.

No comments: