Thursday, January 17, 2008

kodus

Läbi sai selleks korraks see reis.lend koju oli üsna raske. Kuna transpordiga oli arusaamatus siis ma pidin sõitma viimase lennujaama taksoga lennujaama juba kell 6 õhtul(mu lend väljus 3.20öösel). kell 7 ma olin lennujaamas. Õnneks alguses üsna lühikest aega olid seal ka isreali kutid siis ei pidanud üksi istuma ja ma sain nende käest filme ka mida vaadata. peale seda kui nad udu tegid vahtisin ma lihtsalt tühja. vaatasin filme ja kõik. chek in oli üsna mõnus kuna mult võeti kõik asjad ära ja saadeti pagasiks. mulle ei jäänud peale arvuti midagi. see oli maru hea uudis siis ma ei pidanud oma suurt ja rasket käsipagasit tassima(see kaalus 12,5kg kui tallinnast tulin). veider et keegi ei tahtnud lisa raha sest mul oli kaal tõsiselt üle. lubatud on 22kilo pagasit. mul oli 16kg suur kott siis 12kilo väike kott ja siis rool svert 10kg ja siis pinn ja pikendus oma toruga oli 2kg. see teeb siis 40kg:D ja suts üle aga ei nurisenud keegi. sedasi ma sisi läksin praha lennukisse kus ma enne liikumist juba suutsin magama jääda ja siis ärkasin kui lennuk maandus. edasi ma läksin termiali oma värava juurde ja magasin seal metall pinkide peal tubli 2,5h. kõige parem koht polnud aga nats sai silma kinni. tallinna lennul magasin ka ja olingi tallinnas. kodus on hea olla. ilm võik parem olla aga no ikka on mõnus.
kokkuvõtteks võib öelda et kindlasti võik planeerida selle reisi ka järgmineks aastaks. uurisin nats elu seal ja horvaatlased tulevad üsna kindlalt järgmine aasta ka. hotelliga nii et see hotell oli suht okei ja mingi 7-8min klubist ja öö oli 26euri. Järgmine aasta nad lubasid ka kortereid otsida juurde mis mulle rohkem meeldiks. võimalik on et selleks ajaks on neil ka juba uusi paate seal olemas ja saab loogilise paadi. koht iseenesest on luks purjetamiseks ja kõrvalisi häirivaid tegureid nagu hulgi turiste ja mida kõike veel on vähe ja saab keskenduda purjetamisele.
kokku ma käisin merel 9päeva sellest 4 olid võistlused. tunde sain kokku 33,5h ja natikese ka jooksu kilomeetreid. joosta oleks võinud rohkem aga lõpus võistluste ajal ma oli üsna küpse ja see külemtus tuli ka kallale siis ei saanud joosta. alguses tuli ka jooksu kilomeetreid üsna ilusti.
ma usun et tundidega võib rahule jääda. on kindlasti võimalik teha rohkem aga 33,5 pole ka vähe 9 päeva kohta.
võistlus seal nende lõunamaalastega on üsna hea kuna kui seal juba suudad nendega nats sammu pidada siis võib järeldada et siis väga sitt mees sa polegi. nad on purjetanud koguaeg suht. enne seda oli küprose tüüp pavlos 3nädalat horvaatias laagris koos horvaatalsetega nii et kui seal võistlusel nelie mitte vastu saada ei ole hullu. kui juba võrdselt sõita siis on lugu üsna hea juba.
nii palju siis küprosest.oli tore ja loodame et tuleb järgmine aasta ka lennuki pilt sinna maale osta.

No comments: