kokkuvõtteks võib öelda et kindlasti võik planeerida selle reisi ka järgmineks aastaks. uurisin nats elu seal ja horvaatlased tulevad üsna kindlalt järgmine aasta ka. hotelliga nii et see hotell oli suht okei ja mingi 7-8min klubist ja öö oli 26euri. Järgmine aasta nad lubasid ka kortereid otsida juurde mis mulle rohkem meeldiks. võimalik on et selleks ajaks on neil ka juba uusi paate seal olemas ja saab loogilise paadi. koht iseenesest on luks purjetamiseks ja kõrvalisi häirivaid tegureid nagu hulgi turiste ja mida kõike veel on vähe ja saab keskenduda purjetamisele.
kokku ma käisin merel 9päeva sellest 4 olid võistlused. tunde sain kokku 33,5h ja n
atikese ka jooksu kilomeetreid. joosta oleks võinud rohkem aga lõpus võistluste ajal ma oli üsna küpse ja see külemtus tuli ka kallale siis ei saanud joosta. alguses tuli ka jooksu kilomeetreid üsna ilusti.ma usun et tundidega võib rahule jääda. on kindlasti võimalik teha rohkem aga 33,5 pole ka vähe 9 päeva kohta.
võistlus seal nende lõunamaalastega on üsna hea kuna kui seal juba suudad nendega nats sammu pidada siis võib järeldada et siis väga sitt mees sa polegi. nad on purjetanud koguaeg suht. enne seda oli küprose tüüp pavlos 3nädalat horvaatias laagris koos horvaatalsetega nii et kui seal võistlusel nelie mitte vastu saada ei ole hullu. kui juba võrdselt sõita siis on lugu üsna hea juba.
nii palju siis küprosest.oli tore ja loodame et tuleb järgmine aasta ka lennuki pilt sinna maale osta.
No comments:
Post a Comment