Friday, January 11, 2008

võistlus

täna siis hakkas võistlus. Algatuseks oli hommikul jälle jama mastiga. ma teadsin et saan uue masti hommikul aga ei saanud sest pole enam maste. Niisiis pidin ootama pavlost kes saabus kell 10.00. teda sellepärast et temal ehk või olla masti ja tal vb oli ka neete ja trell ja neetija. Oli ka ja siis oli uus jama trell oli tühi. Pidin ikkagi minema katkise mastiga. teipisin selle hästi kõvasti kinni ja läksin. Tuul oli selline huvitav. Võiks öelda et eesti ilmateatel oleks siin lööki. Siin lööks laineid nende ennustus et homme on muutliku suunaga tuul ja 2-8m/s puhanguti 12m/s. Täpselt nii oli ka täna. esimene sõit katkestati kuna tuul pööras. siis tuul pööras tagasi ja anti uus start. ma sain maru hea stardi. ja tuule pööramised olid nii 30kraadi ja sedasi siis oli hästi kui nii vähe keeras. suutsin esimse ringi püsida esimestega ja isegi võita horvaatlasi tonko oli ta nimi vist ja alumist märki võtsin kolmandana mate arapovi taga ja siis hakkas asi sinna kohta minema kus keha kaheks läheb nii et jah. lõpuks olin kuses. See sõit siis oli alles algus tuule pööramiste jaoks. järgmine sõit oli täielik ulme. Esimene krüss pööras tuul umbes 60kraadi vasakule ja ma olin paremal. allatuules vaikis ära ja lõpuks me krüssasime nii nimetatud alla märki siis peale alumist märki tuli mega pagi ja klissisime jupp aega ja siis pööras laks krüssuks ja siis sedasi kõik ringid ja lõpuks kui ma olin suht normaalselt ennast väga tagant kuskil 4,5ks sõitnud siis ma olin vasakule ja tuul pööras paremale vot oli lust ja plekkis ära ai kui mõnus oli ....siis istusime seal ühe kreeklasega. ei maru mulle ka meeldib. lõpuks viimane pakstaak me siis krüssasime vot selline tore sõit oli ja keegi ei mõtelnud katkestamise peale. kuigi vahepeal oli tuul 0m/s ja siis vahepeal 9m/s vot sedasi ma olin väga taga kuna ma jäin vasakule plekki ja tuul ppööras paremale... ega ma üritagi ennast välja vabandada ma lihtsalt seletan mis toimus tegelt...keeruline matega sammu pidada kui ma olen 20h merel olnud ainult. siis aeti meid kaldale kuna tuul oli liiga ebastabiilne ...nagu nad alles siis oleks avastanud. siis olime kaldal ja siis aeti meid tagasi merele ja tehti viimane sõit. see oli umbes nagu esimene suht ebastabiilne ja väga veider. algul olin jälle okei ja siis tsau paka kuskil kuses... peab nigu harjutama veel nagu ott karlale ütles:D....vot selline päev oli ja siis tulin kaldale ja hakkasin masti neetima (kusjuures ma pole kunagi enne seda teinud) ja tuli väga hästi välja ja mast sai korda. siis lõpuks sain veerand 6 hotelli väsinud ja märg, käisin pesemas ja läksin sööma ja tulin netti ja kõige tipuks võtsin ühe kohaliku õlu tänase päeva peale:D....vot sedasi... muideks see koht kus ma netis käin ma ole iga päev siin käinud....oma jope juba....sisse astun siis kohe lendab lauda mingi asjaga....voot sedasi...aga jah eks siis homme jälle uus päev ja ma loodan siis vähe paremat päeva et ehk ma suudan oma mossega neile nats säru teha siis neil jõle sitt tunne....muideks need horvaatlased ei meeldi mulle mitte üks törts....venelaste moodi on ja suhtumine selline et me oleme parimad jne....vot aga aitab tänaseks ma nüüd minema sauuu

No comments: