oioi täna oli ilus päev.
aga ma hakkan tagantpoolt pihta. paar päeva ei kirjutanud kuna ei viitsinud enast välja kiskuda toast kuna ilm oli kehv ja külm ja ma olin kõige tipuks haige ka. nüüd on asi juba parem ja homme hakkab võistlus. 18 me käisime saint trpezis kuigi ilm oli paha oli jälle tore seal vaadata kuidas väga rikkad inimesed oma 130 jalaseid kaatreid lasevad neegritel nühkida. see kord oli seal üks umbes 150 jalane(tava inimestele siis et see on 50m pikk) suur ja ilus jaht. see oli maru ilus. vot sedasi me seal käisime vatasime ringi jalutasime ja sõime ja siis hakkasime tagasi tulema. tagasi tulime mööda mereäärset teed kus oli ilus vaatamata sellele et vihma kallas nii vingelt et kojamehed ei saanud oma tööga hakkama. vot õhtul vahtisime kodus ja polnud muffigi teha. aga aga aga täna enn näe imet kui ma oma silmad lahti tegin säras päike mulle kohe luugi vahelt silma. ilm oli kena ja taevas oli sinine. see viis kohe hommikul pool haigust endaga minema. hommikul tegime kohe toast sääred ja lihtsalt jalitasime ringi. merele ma veel ei kippunud. aga ilm oli kena, hakkas juba meenutama eelmist aastat kui igapäev oli selline ilus ilm oli. otsisin ka peer mobergi kellelt ma pidi kaks purje ostma tema saabus alles täna õhtupoole ja nägin teda ka ja ütlesin et tahan purje ja ta pidi asja uurima. üldiselt oli täna tore päev jalutasime reinu ja karlaga ringi ja no see oli üsna hea. reinul on suht palju tuttavaid siin ja siis me rääkisime juttu igast ilma treeneritega küll usa ja küll inglise ja küll iisreali jne. nii et siis sai ilusti nats siin ilma inimestega juttu räägitud. finnide vahel jalitasin mitu korda kohe. uurisin neid nats ja eks ma siis proovin kodus ka oma finni heasse korda seada ja kütma hakata. vot selline päev. aga see kõige tähtsam mille pärast me siia tulime hakkab siis homme . täpselmalt kell 11 on stast. kokku on meid 165 ja sõidame 4 grupis. saab olema jälle üks tore võidusõit ja eks näis kuhu ma ennast sõita suudan oma 90kiloga. vot sedasi aitab tänaseks ka... sau
Saturday, April 19, 2008
Wednesday, April 16, 2008
merel jälle
täna siis sai jälle merele käidud. tuul oli algul vaiksem kui eelnevatel päevadel aga lõpuks läks sama tugevaks ehk siis stabiilselt üle 10m/s ma usun. olime merel mingi 3h ja nats külmetasin merel ja kurk on nüüd valus. olen päev otsa küüslauku ja mett söönud. peale selle ostsin vel apteegist mingit spreid kurku ja siis veel imemis tablette nii et ravi on täies hoos et homme jälle merel olla. muud huvitavat siin täna toimunud ei ole ja päev otsa oleme niisama peale merd siin puhanud ja leelotanud. vot ega siis midagi eks ma kunagi kirjutan jälle kui midagi huvitavat juhtub.sau
Tuesday, April 15, 2008
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
vot sedasi tegi tuul täna meil siin merel. täna oli siis selline päev et tuul oli tugevam kui eile ja me naljalt merele ei kippunud. hommikul saime katri millel käisid järel argo ja rein. kaatri asi on korras nüüd. uimerdasime siis ringi ja käisime klubis. tuul oli malt jällegi ja selline teravate pagidega ja üsna jahe. selle peale me käisime ja jalutasime poodies ja niisama vahtisime ja lõime aega surnuks. lõpuks me maandusime tuppa ja hakkasime kõrtega pokkerit mõngima. seda me tegime seitsmeni õhtul ja siis ma mõtlesin et lähen jooksma. jooksin ühe tunni ja siis käisime pesemas ja sõin ja siga hea oli olla. nüüd vahime netis ja muud huvitavat ei olnudki täna.
vot tervitused siit maalt ja head ööd
vot tervitused siit maalt ja head ööd
Monday, April 14, 2008
nüüd siis juba prantsusmaal
tere kõigile.
vot olen siis otsaga jõudnud prantsusmaale. minul läks reis küll üsna rahulikult kuid karla võis tunda pinget kohati täna oma lennukipileti jamale. Kuna ta oli selle susserdanud kuskile sedasi et ei leidnud piletit üle siis tuli ta lennujaama piletita ja sealt pileti putkast öeldi et täna jääb lendamata kuna tal on paberpilet ja siis ei saa uut välja lasta. Õnneks ta proovis chek inni teha ja seal ei küsitud mitte midagi ja saime kuidagi lennukisse. lennukis istudes tuli karla juurde üks tüüp ja küsis et kus sinu pilet on kuna karlal oli ainult boardin pass ja selle peale karla ütles et mul ei olegi seda olnud et mul e-pilet ja nii jäeti meid rahule. selle eest frankfurdis pandi meile täiega. küsiti samuti piletit ja ei olnud aga seal ei lastud karlat minama vaid hakati peeditsama et kuidas tal on ainult boarding pass ja piletit seal ei ole kuigi peaks olema. niisiis karla järjekindlalt valetas et pole kunagi tal piletit olnud et tal oli e-pilet ja ei tea ta paber piletist midagi. algul öeldi meile et karla jääb lennust maha ja kõik sest tal ei ole piletit ette näidata lennu väljumiseni oli 2-3min aega ja ikka me ei olnud lennukis ja prillidega ülbe tüüp seletas meile et kui piletit ei ole siis täna ei lenda. võimalus on osta uus pilet või siis niisama näppu imeda lennujaamas. aga järjekindlus viis meid läbimurdeni kui see tüüp äkki murdis boardin passil selle väikese riba ära ja ütle GO ja me tegime seal nii kiirelt sääred kui saime. peale meid pandi lennuki uks kinni ja kõik oli korras:D... vot selline oli meie lennukisõit. autosõit oli juba pingevabam pigistasime sellest bussist nii palju kui võimalik oli. ärge arvake et me siin mingi 200 sõitsime. maks mis tuli oli 150 ja seda mäest alla ja gaas põhjas . kuskil 130 oli keskmiselt sest kiiremini see asi ei liikunud. nii et kujutage siis ette mis käruga toimub. elu on siin maal üsna ilus päike paistab ja tuul puhub. ööbimise saime kätte ja käru ka. eile õhtul tuli ka rein ja raska. mina siis olen reinuga ühes korteris ja raska, karla ja argo on teises. võistluseni on meil siin aega. sõidud hakkavad alles 20 vist ja üks päev me lähme saint topez´i ka.(kui see nii kirjutatakse) vot selline on meil see elu . tagasi ma tulen argo ja otiga koos. lähme ka sveitsist ka läbi ja tõenäoliselt jõame kuskil 26/27 ja siis ma saan finniga sõitma hakata lõpuks. vot sedasi. aga ma arvan et tänaseks vist aitab ka et aku hakkab ka tühjaks saama ja ega rohkem midagi huvitavat siin pole ...aaa ja nendele kes tahavad mind välismaal kätte saada siis mul on selline asi nagu travel sim mille number on +37253379990 sellega on küll selline asi et emti pealt on kallis helistada sellele numbrile aga teiste operaatorite pealt nii hull ei ola aga minul on see lõbu et mul on vastuvõtmine tasuta:D...vot selline kino...aga tänaseks siis sau...eks ma mõni päev tulen ja kirjutan siia veel midagi uut. sauuuu
vot olen siis otsaga jõudnud prantsusmaale. minul läks reis küll üsna rahulikult kuid karla võis tunda pinget kohati täna oma lennukipileti jamale. Kuna ta oli selle susserdanud kuskile sedasi et ei leidnud piletit üle siis tuli ta lennujaama piletita ja sealt pileti putkast öeldi et täna jääb lendamata kuna tal on paberpilet ja siis ei saa uut välja lasta. Õnneks ta proovis chek inni teha ja seal ei küsitud mitte midagi ja saime kuidagi lennukisse. lennukis istudes tuli karla juurde üks tüüp ja küsis et kus sinu pilet on kuna karlal oli ainult boardin pass ja selle peale karla ütles et mul ei olegi seda olnud et mul e-pilet ja nii jäeti meid rahule. selle eest frankfurdis pandi meile täiega. küsiti samuti piletit ja ei olnud aga seal ei lastud karlat minama vaid hakati peeditsama et kuidas tal on ainult boarding pass ja piletit seal ei ole kuigi peaks olema. niisiis karla järjekindlalt valetas et pole kunagi tal piletit olnud et tal oli e-pilet ja ei tea ta paber piletist midagi. algul öeldi meile et karla jääb lennust maha ja kõik sest tal ei ole piletit ette näidata lennu väljumiseni oli 2-3min aega ja ikka me ei olnud lennukis ja prillidega ülbe tüüp seletas meile et kui piletit ei ole siis täna ei lenda. võimalus on osta uus pilet või siis niisama näppu imeda lennujaamas. aga järjekindlus viis meid läbimurdeni kui see tüüp äkki murdis boardin passil selle väikese riba ära ja ütle GO ja me tegime seal nii kiirelt sääred kui saime. peale meid pandi lennuki uks kinni ja kõik oli korras:D... vot selline oli meie lennukisõit. autosõit oli juba pingevabam pigistasime sellest bussist nii palju kui võimalik oli. ärge arvake et me siin mingi 200 sõitsime. maks mis tuli oli 150 ja seda mäest alla ja gaas põhjas . kuskil 130 oli keskmiselt sest kiiremini see asi ei liikunud. nii et kujutage siis ette mis käruga toimub. elu on siin maal üsna ilus päike paistab ja tuul puhub. ööbimise saime kätte ja käru ka. eile õhtul tuli ka rein ja raska. mina siis olen reinuga ühes korteris ja raska, karla ja argo on teises. võistluseni on meil siin aega. sõidud hakkavad alles 20 vist ja üks päev me lähme saint topez´i ka.(kui see nii kirjutatakse) vot selline on meil see elu . tagasi ma tulen argo ja otiga koos. lähme ka sveitsist ka läbi ja tõenäoliselt jõame kuskil 26/27 ja siis ma saan finniga sõitma hakata lõpuks. vot sedasi. aga ma arvan et tänaseks vist aitab ka et aku hakkab ka tühjaks saama ja ega rohkem midagi huvitavat siin pole ...aaa ja nendele kes tahavad mind välismaal kätte saada siis mul on selline asi nagu travel sim mille number on +37253379990 sellega on küll selline asi et emti pealt on kallis helistada sellele numbrile aga teiste operaatorite pealt nii hull ei ola aga minul on see lõbu et mul on vastuvõtmine tasuta:D...vot selline kino...aga tänaseks siis sau...eks ma mõni päev tulen ja kirjutan siia veel midagi uut. sauuuu
Subscribe to:
Posts (Atom)