täna hommikul ääretult vara siis maandusime sharmi. lend oli suht selline mitte väga mõnus sest minul ei olnud eriti jalgadel ruumi geritil oli vähe parem seis. enamus ajast küll magasime aga pärast püsti tõusmist andis tunda et on kõveras magatud. lend kestis umbes 5h. peale lendu siis pisteti meid bussidesse ja sõidutatid hotelli. hotelli asukoht ei ole tegelikult väga luks. ümber on suht selline ehitus käsin aga õnneks meile see eriti silma ei jää sest seal on põõsaid ja igast kraami ees. hotell on üsna ilus kaks basseini ja baarid ja see ala on üsna suur. peauksest välja minnes on selline plats kust siis läheb trepp alla linna ja siis sealt on ilus vaade linnale ja merele. tänane päev on sna sombi tegelikult olnud. õhtu poole on nagu elu sisse tulnud. hommikul kui hotelli jõudsime hakkas kohe hommikusöök ning peale seda me arvasime et oleks tark väike uinak teha. peale uinakut tegime väiksd sulpsud basseini külma vette. vesi oli ääretult külm bassus eriti ei tahtnud seal väga kaua solistada. pigem oli see pisike kastmine. 12 oli meil väike infotund ja seal saime siis mõned targad asjad teada kohaliku elu ja olu kohta. peale seda läksime randa lebotama. rana koht on mõnus suured laiad lamamisvoodid kus me siis lebotasime....voodi on lausa selline suuuur kaheinimese oma. rannas on lõunamaale kohased mingid pool kaupmehed ja muidu asjamehed kes sulle hunnikuga kõike müüks mis neil on ja vb ei ole ka veel aga ikka müüks sulle juba.peale seda uitasime linna peal nats aga no üldjuhul ei saa öelda et mulle väga need kaupmehed kes sul käest kinni hoiavad ja sulle mingit värki üritavad müüa. õhtusööki antakse meile siin 7-10ni ja hommikusöök on samal ajal hommikul. söögiga ei saa kurat igast kraami võib sealt leida. peale soolase söögi on magusaks pakkuda neil nii umbes 7-9 erinevat kooki. õhtusöögilauas me muidugi nagu pingutasime nats üle üsna raske oli oma jalgu liigutada ja toa poole liikuda. siis me jälle pikutasime ja kurtsime täis kõhu üle. nüüd me lõpuks oleme maandunud kuskile kesklinna kus imekombel on wifiii. teeme siin väikest viisi vesipiipu ja joome teed siin soojal maal nagu kohalikel kombeks. homsed plaanid sellised et sõidame õhtu poole vanasse sharmi kus pidi hinnad vähe rahakukru sõbralikumad olema. vot sedasi siis. ega ilmaga ka väga kurta pole. täna säras päike aknast sisse kui hommikul uinakut tegime ja päevapela läks ikka soojaks asi siin. vesi pidi olema 24 ja õhk on umbes sama päeval ma arvan.tegelikult me siin päris paljalt koguaeg ringi ei jookse õhtul tuleb ikka vammused selga panna kui linna peale siblima vaja minna. helistama me siit teile ei taha sest kõneminut on jube...35eeki minut välja helistamise puhul ja 25 vastuvõtmine nii et parem saatke sõnumeid kui midagi on või siis oodake ehk ilmu blogisse midagu uut mõni õhtu.....omme vb ei ilmu siia midagi homme õhtul me vanas sharmis siis ei hakka arvutit kaasa võtma ...kolmapäev siis teeme uue postituse. pilti tahtsin ka üles panna aga no see nett ei luba hästi nii et järgmine kord siis proovime uuesti.tsau
(PS!...ma usun et geriti ja minu emale on see kooli väga hea harjutus mõnele klassile ...ül tekst oleks siis selline et millises lauses ei ole vigu?)
1 comment:
Post a Comment