Sunday, January 13, 2008
Jälle ükspäev õhtus. täna ma olen väga väsinud. tuul oli tugav ja sõite oli kolm ja kõik olid umbes tund pikad. Kohad küll mingi hiilgavad ei ole aga omal on tunne hea. pole asi nii nii hull. saab sõidetud küll nendega. Ma arvan et see et pole kaua sõitnud see et paat selline ja kõik see kokku tebki selle et ma sedasi maas olen. esimesed kaks krüssu saab koos sõita esimestega ja viimane krüss teen kino ja annan ära pikalt. tegelikult oli tore täna merel väga mõnusad sellised klissi lained olid. allatuuled oli äääretult mõnusad.kõik sõidud olin 6. peale mind oli väga pikka vahe sees. teised olid väga kaugel maas. samas ei sa öelda et ma arapovi kannul lõpuni tulin. vahe oli sees aga eks ta ole sedasi et ta ike nats etem sõitja ja ma pean vähe nühkima veel. samas krüssudes suutsin seal nendega olla küll. mitu krüssu seal ikka koos olime. voot seasi...praegu olen kokku 7. ees on mul üks lamp horvaatia tüüp kellel on esimesest päevast mingi 4 5 koht sees. täna ta oli koguaeg taga must. ma loodan tast mööda saada ja kuuendaks saada ikka. samas ma hakkasin mõtlema nende tüüpide peale kes mu ees on Mate arapov on isaf ränkingus 15.tonci stipanovic on isaf rnkingus 14.kuzmanic tonko on isaf ränkingus 61 ja siis on pavlos kontides kes on isaf ränkingu 150 ja isaf juunioride maailma meister ja Michail Aris kes on isaf ränkingus 136. nii et pole kõige sitem seltskond. pole väga vist vaja nutta kui ma neid tõesti veel ei võida siin. ehk ma suudan seda kevadel palmal või hyeres.täna ma olen väga küpse jalad on nagu kummist all ja silm vajub looja. lähen hotelli ja lebotan seal nats. vot homme jälle päev ja proovin parem olla...sau
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment