tänast seda juttu võib siin alustada matvere laulu sõnadega....päevad on siin sarnased nagu neegrid kõrbes:D...umbes nii see asi siin on..midagi sellist uuuuuu kui äge siin ei toimu siin kõik välja surnud. hommikul tegin mõnusa uinaku peale hommikusööki ja siis läksin poole 12ks klubisse ja kuidagi tühi oli kõik. siis nagu juhuslikult saime teada et üleval on eilse päeva kokkuvõte ja videote vaatamine millest keegi rääkinud ei ole see oli tore et siis jõudsime mingi 10min enne lõppu sinna see on maru.siis ma sain täna jälle nats paati tuunida hommikul. eile ma rääkisin et mul ei olnud veeimeja kummi siis kuna ühel soomlasel õnnestus siin haiglasse sattuda mingi kõh häda tõttus siis ma võtsin tema paadilt puuduva jupi ja panin omale. siis oli hea olla jälle et üks asi jälle korras nii ma siis läksin merele kähku. ma jõudsin purjetada mingi 30min kui tegin paudi ja pauh üks jupp masti küljes(need kes aru saavad siis poomi kinnitus masti küljes läks ühelt poolt katki), suht oluline veel, läks puru ja pidin kaldale minema vahetama. kuna see jupp masti küljes siis sain uue alumise osa. läksin merele tagasi ja purjetasin edasi. tegime seal igast sõite ja asju. kokku ma nillisin merel mingi 4h . teised läksid kaldale siis ma jäin edasi veel sutsuks.
kaldale tulin siis üks tädi tuli mu juurde ja ütles et tee kähku me paneme maja kinni, suht õigel ajal tulin kaldale ma usun et lõunamaalased nagu nad on nagu oleks need uksed kinni ka pannaud ja ära läinud:D....sealt edasi siis läksin koju ja ma olin suht väsinud ja tegin sellised aegluubis lühikese poole tunnise jooksu ..peale sööki nüüd selline lebo peal et jube ja nüüd ma olen jälle siin neti kohas..aga aitab mölast ma nüüd näitan pilti ka.....

see on siis vaade selle klubi maja poolt merele...see kes pildil on tema ei puutu asjasse.
.jpg)
nii see pilt on siis nagu klubi kõrvalt tehtud...vasakul see maja mis on akendega esimene äärest see on see klbu maja siis....see alumine pilt on siis see vinge purjetamise klubi maja siis. tegelikult on see hea maja sest see on kõrge ja lihtsalt sõidad paadiga sisse ja jätad kõik juid külge ja lähed koju ei pea nagu tegelema paadi maha võtmisega või midagi...aga nüüd mul on uni ja ma lähen ära hotelli ja magama....head ööd teile ka sau
No comments:
Post a Comment