Tuesday, January 15, 2008

LÕPPPPP

eile ei jõudnudki kirjutada väga. suts oli tegemist ja õhtu oli juba hilje kui aega tekkis.
Niisis pidu läbi selleks korraks. Oma kohta ma parandada ei suutnud. viimane päev oli suhteliselt vaikne tuul ja see horvaatia tegelane oli etem must selle ilmaga. Olin kokku siis 7 peale horvaatlasi kreklast ja pavlost. Enamus mehed ees on suht karmid tegelsed ja ma arvan et mul ei peaks häbi olema et ma neile kaotasin. nad on ikkagi maailma klassi purjetajad ja ma pole kaua sõitnud ja nemad koguaeg sõitnud ja no siis ei ole ju ime et nad ees olid. samas nad ei ole võitmatud. ma suutsin kohati olla nendega küll ja lausa krüssus võita neid nii et peab veel harjutama. üks päev ma sõidan neist mööda. kokku ma siis purjetasin 9 merel käigu päevaga 33h ha 30min. ma usun et see on suhteliselt okei. eile oli ka ilus ja mõnus lõpetamine. käisime restos söömas kus pakuti kohalikku küprose sööki mis läks täitsa libedale alla. õhtul kui pidu läbi tulime hotelli. kuna elame isreali laua tüüpidega ühes hotellis tulime ühe taksoga ja kuna midagi õhtul teha polnud läksime istusime kohalikku baari maha ja rüüpasime õlu suts lõpetuseks ja arutasime maailma asju:D....üldiselt täita normaalsed tegelased olid. nii see päev siis õhtusse läks.
tänasest siis. täna ma siis hakkan ennast kodupoole liigutama vaikselt. vaikselt sellepärast et täna ma andsin hotelli ära aga lennuki peale saan ma alles 03.20 ööselt mis pole kõige mugavam kellaaegu. kuna siin midagi teha pole siis olen niisama üritanud aega rutuga mööda lasta. kõige hullem asi tuleb veel. kuna ma lähen kell 6 hotellist ära lancarasse kus lennujaam on siis ma jõuan sinna umbes 6.45 ja siis on mul üle 8h aega seal istuda ja lendu oodata. see on üsna jube sest hotellist öeldi et seal ei ole kotihoidu ja ma pean oma asjade otsas istuma. vot sedasi. ja üldse hommikul oli hea üllatus oli see et me olime teineteisest mööda rääkinud selle bürooga mille läbi ma hotelli panin ja kokkuvõttes transporti hotellist lennujaama meil polegi. orgunnisime siis ennast mingi lennujama takso peale mis benjamini juba peale korjas ja teeb seda kell 6 ka minuga. nii et viimased tunnid siin limassolis. üldiselt ma olen rahul et ma siia tulin. see on ilus koht ja väga luks purjetamiseks. ma loodan et asi läheb sedasi et me saabume siia järgmine aasta kos reinuga ja veel karla ja argoga ehk või vb ka martti ja keegi veel. saaks korralikult purjetada ja siin on hea konkurants ka sest horvaatlased ütlesid et nad tulevad tõenäoliselt järgmine aasta ka...vot aga mul nüüd hakkab aku tühjaks saama ja ma lähen hotelli tagasi ooooootma ....nagu ma seda vähe täna teinud olen....sau....

No comments: