Minu lugu

Tuesday, January 1, 2008

nägitsa

tegingi omale ka siis vinge blogi siis saan siin juttu kirjutada kui mul tuju tuleb
Posted by lauri at 7:56 AM

No comments:

Post a Comment

Newer Post Home
Subscribe to: Post Comments (Atom)

Blog Archive

  • ►  2009 (13)
    • ►  September (8)
    • ►  August (5)
  • ▼  2008 (26)
    • ►  April (4)
    • ►  March (2)
    • ►  February (2)
    • ▼  January (18)
      • kolmas päev siis juba
      • esimene päev kõrbes
      • egiptusesse
      • kodus
      • LÕPPPPP
      • Jälle ükspäev õhtus. täna ma olen väga väsinud. tu...
      • Singer vinger
      • võistlus
      • Eile ma vist ei kirjutanud. Kuna no suurt midagi u...
      • neeeger kõrbes
      • täna
      • hea päev
      • esimene päev merel siis
      • esimene päev õhtus ja ei purjetanudki
      • kohal
      • lennujaamas
      • Tallinn-Praha- Lancara
      • nägitsa

About Me

My photo
lauri
View my complete profile
Picture Window theme. Theme images by compassandcamera. Powered by Blogger.