Friday, March 14, 2008
niiiii
voot mõni päev jälle mööda läinud. ilmad on ilusad olnud. võib öelda et siin on vähe parem seis kui eestis:D...täna oli ääretult kena ilm. käisime merel. tuul oli vaikne ja päike säras. suht soe oli ja lausa vabsee paljalt sai sõita. tegime siis umbes 3h trenni. peale seda nägid silmad ainult sööki ja tegime ühe suure sööma kodus ja siis lonkisime klubisse. Eilme päev ei olnud palju erinev tänasest. päeval käisime purjetamas umbes 2,5h ja siis tulime kaldale ja jällegi sööma. eilne päev erines sellepoolest et rein tuli ja käisime tal lennujaamas vastas. muud siin suurt polegi huvitvat. siin olla on hea ja mõnus. üks mõnusamaid kohti kus ma käinud olen. rand on väga ilus ja kogu meie võistluse asi käib rannas. voot.. edu siis teile...aa jaja...nagu te aru saada siis ma ei suutnud oma telefonist pilte netti orgunnida ja ma ei suuda neid isegi telefonist arvutisse panna vot nii et siis jäävad veel pildid ära.sau
Wednesday, March 12, 2008
Hispaania palma de mallorca
niisiis esimene jutt siit soojalt maalt. Sõit siia oli pikk aga käis kuidagi kähu. mingeid apsakaid tee peal ei juhtunud. sõitsime ilusti kenasti 90-110ga ja jõudsime barcelonasse 48 tunniga. Selle sees oli ka veel magamist natikese. Sõit oli lust magada sai taga mõnusasti ja pulli sai hunnikuga. Barcelonas otsisime oma suure käruga 4,5h kohta kuhu meie auto kos käruga mahuks lõpuks me midagi ka leidsime aga enne seda ma suutsin sõita kahte väga kitsasse tänavasse kus ma pidin selle käruga ümber pöörama ja see ei olnud väga lust:D....laevaga sõit oli suht okseralli. kuna laine oli vinge siis üsna palju okset toodi prükaritesse kilkottidega. ka argio käis vetsus ja veetis seal üsna kaua aega. see selleks kohale jõudsime peale kaheksat õhtul ja see oli hea tunne kui peale 3500km olime lõpuks kohal ja oli lootust voodis magada. Korter on meil kena ainuke jama on see et kõik on kivist ja seetõttu on vähe jahe. Koht ise on kena isegi väga kena. merele minek on rannast ja paadid on siin kenasti liiva peal. Täna siis käisime esimest korda merel ka. üsma hea oli üle pika aja kuigi mulle tuul ei meeldinud. Võistlus peaks hakkama 15 ja sõidud 17. Homme saabub rein ja siis vast saame talle kaatri ka.kui ma suudan oma uuue telefoniga nüüd korralikult möllata siis ma proovin mõne pildi ka teise postiga üles panna. tänaseks siis kõik homme uuesti ja uued jutud. edu teile sinna jahedamasse kliimasse ja ärge siis külmetage.
Subscribe to:
Posts (Atom)