teine sõit sain tegelikult väga hea koha kui arvestada mu starti ja et paremal olles otsustas tuul vasakule keerata. olin paremal startimas ja kuidagi ei saanud vaba kohta liinil. tegin mitu halssi paremale tagasi ja lõpuks jäin teise ritta ja peale strarti sain ühe venelase ja stardikaatri vahelt läbi ja esimesena paremale plehku. See võimalus et ma seal sedasi vabalt sain läbi ja ilma viperusteta minema oli üsna väike tegelt. Peal oli mul hunnik tüüpe kellel oli ka soov pautida aga ma ei tea miks nad seda ei teinud:D läks õnneks. Olin paremal super hästi tuul pööras megalt paremale ja kui paudi tegin olin kõigil kaugel peale aga mõne ajapärast hakkas tuul nokkima vasakule ja nii pidin ma sealt hakkama siksima et märki jõuda. üles jõudsin peale 30 kindlasti. allatuules ei võitnud ega kaotadnu kulgesin seal samas kus olin aga edu saabud järgmine krüss. Kõik padis tulid mulle nii täpselt kätte et raske oli midagi muud tahta. Kõik liigutused olid õiged ja viisid mind teistele lähemale. All võtsin märki koos tomas vikaga kellest ma sain super kiiresti väga kaugele mööda. see oli üks kõige paremaid krüsse mis ma siin väistlusel sõitnud olen. lõpetasin vasakul kus tuli padi ja tõstis mind ilusti märki. allatuules sain prantslasest ka veel mööda ja olin 24.
kokkui olen 29. juunioridest 4.
viies juunior on minust 4 punti kaugusel ja kolmas koht on 8 punkti kaugusel. homme on tähtis päev ja mul on võimalus veeel tõusta. nüüd lähen koju magama. sauu