Friday, August 28, 2009

pidu hakkab vaikselt lõppema

täna oli mul täitsa hea päev. Tunne oli hea ja olin rahu ise ja tegin kaks head sõitu. esimene sõit nokkisin vasakult ennast väga hea koha peale ja olin üleval 14. All märgis olin ka hästi krüssuga ei kukkunud ka kuskile aga viimase allatuulega lasin paar meest mööda. Mööda läksid nad lihtsalt, lasin tagant grupil korra minna vasakule ja ei läinud ise kaasa ja naksti sealt nad läksid. Kokku olin 17.
teine sõit sain tegelikult väga hea koha kui arvestada mu starti ja et paremal olles otsustas tuul vasakule keerata. olin paremal startimas ja kuidagi ei saanud vaba kohta liinil. tegin mitu halssi paremale tagasi ja lõpuks jäin teise ritta ja peale strarti sain ühe venelase ja stardikaatri vahelt läbi ja esimesena paremale plehku. See võimalus et ma seal sedasi vabalt sain läbi ja ilma viperusteta minema oli üsna väike tegelt. Peal oli mul hunnik tüüpe kellel oli ka soov pautida aga ma ei tea miks nad seda ei teinud:D läks õnneks. Olin paremal super hästi tuul pööras megalt paremale ja kui paudi tegin olin kõigil kaugel peale aga mõne ajapärast hakkas tuul nokkima vasakule ja nii pidin ma sealt hakkama siksima et märki jõuda. üles jõudsin peale 30 kindlasti. allatuules ei võitnud ega kaotadnu kulgesin seal samas kus olin aga edu saabud järgmine krüss. Kõik padis tulid mulle nii täpselt kätte et raske oli midagi muud tahta. Kõik liigutused olid õiged ja viisid mind teistele lähemale. All võtsin märki koos tomas vikaga kellest ma sain super kiiresti väga kaugele mööda. see oli üks kõige paremaid krüsse mis ma siin väistlusel sõitnud olen. lõpetasin vasakul kus tuli padi ja tõstis mind ilusti märki. allatuules sain prantslasest ka veel mööda ja olin 24.
kokkui olen 29. juunioridest 4.
viies juunior on minust 4 punti kaugusel ja kolmas koht on 8 punkti kaugusel. homme on tähtis päev ja mul on võimalus veeel tõusta. nüüd lähen koju magama. sauu

Thursday, August 27, 2009

Järjekordne päev on õhtusse meil siin jõudnud.
Tänane päev oli üsna positiivne.Kuigi väga suurt erinevust esimese päevaga ei olnud olid tänased sõidud tükk maad paremad kui kõik eelmised.
Esimeses sõidus tegin väga imeliku stardi. 30sekki oli aega kui tegin halsi ja panin kiiruga kaatri poole ajama. Sõitsin enamustel tagant läbi ja sain kohe vabasse tuulde.Tegelikult oli see üsna õige otsus kuna vasakul ei olnud tuult ja mina sain vabas tuules ilusti minna. Minu all oli ka Deniss. Sõitsime sinna ja tõstis terve aja tegelikult. Ütleme nii et kõik nägi väga super välja kuna tuul pööras paremale. tegime paudi ja olime kõigil peal ja andis tuult juurde ka. oleks asi nii jäänud oleks olnud üleval esimese kümne sees kindlasti kui mitte paremini. Kui siiski nii ei läinud. Vaikselt andis ikka tagasi ja tegime ära. Lõpus pööras jälle vasakule aga õnne meil siiski polnud kuskil 50m enne märki pööras mõnusalt vasakule tuule ja see grupp on nii tihe et seal tuli ilge pundar sinna ette. Nii ma olingi kuskil 30 kandis.
Tänane päev oli imelik kuna kõikides allatuultes ma suutsin kaotada. Kui eelmised päevad olen ma alati võitnud allatuules siis täna ma kuidagi jäin sama kohapeale või siis kaotasin ühe koha. Vb oli asi selles, et ma ei suutnud kindlalt kohe poolt ära valida.
selles sõidus ma ei suutnud ennast parema koha peale sõita ja olin 35.
Teine sõit hakkas kehvemini aga samas lõppes paremini. ma startisin kuskilt 1/3 pealt aga jäin mõne ajapärast teiste alla ja pidin ära minema paremale. Sain sinna vabalt minema ja käik oli ka hea. Läksin ilusti paremale ja õnn ja tuul oli minuga. Kõik nägi hea välja ja seekord ei pööranud tuul viimasel sekundil vastu vaid andis kasuks ja olin üleval kuskil peale esimes kümmet. allatuules jällegi jäin nats kahe vahele aga samas lõpuks valitud parem pool oli üsna hea sest all olin kuskil samas. Teine krüss oli see mis mind kurjaks ajas. Jäin nats liiga kesle nokkima aga lõpu läksin äigesti ja tuul jällegi pööras pikatl õigele poole ja sain ilusti närki ja olin ksukil 20 üleval. allatuules loll jäin alguses keskele ja siis alles jagasin ära et vasakule minna ja sain sellega 3 kohta ja olin 23. Kokku olen pärast tänast päev 31.
tulemused: http://2009finneuropeans.org/images/content/109/eurofinn-day4.htm
juunioridest olen 6.
tegelikult pole vahed nii üüratult suured. 20 punkti pole sellise grupi juures väga suurt midagi kuna kõigil on sitt sõit sees siis on selle vahe tasa tegemine pole väga hull. Selleks et juunioridest kolmandaks saada pean ma üsna head sõidud tegema ja teised peavad ebaõnnestuma.
muidu on meil siin kõik hästi. päike särab iga päev ja sooja on piisavalt. pole kordagi pikakäisega asja veel selga pannud. Merel käin maikaga ja käed paljad ja maru hea on olla. Isegi kui tuul tugevam on siis ei teki isegi tunnet et jahe oleks. aitab küll. sau

Wednesday, August 26, 2009

Eile läks päev kuidagi nii pikaks et ei jõudnud kirjutada midagi. Panen täna mõne lause eilse kohta ka.
eile oli selline imelik asi et tehti ainult üks sõit. Tuult küll oli aga kphtunikud arvasid et ei ole piisavalt. Esimene sõit ma sain hea stardi aga mul ei olnud kiirust. Olin väga aeglane ja ei suutnud oma positsiooni stardis hoida. Minu alt startis inglane kes oli üleval pikalt esimene ja võitis selle sõidu ära ka. Ma proovisin hea ja halvaga tal sabas püsida aga kiirust polnud ja ei olnud mul sedasi võimalik tal järgi püsida. Tema jõudsi tervel grupil eest vabalt läbi aga minule hakkasid silma tiksuma esimesed ja nii ma hakkasin ennast kaevama sinna pimedasse kohta. ei suutnud ma sealt eriti kuskil välja ka sõita ja sellise hea stardiga olin alles 37.
Täna selle eest nad tahtsid teha 3 sõitu. Tuul oli hommikul olemas ja kõik läks plaani järgi.
Esimese sõidus sai hea stardi aga jällegi pidin vaatama kuidas inglane väga nobedalt minema sõitis ja peale selle sõitis ta veel väga kõrgele ja lihtsalt sõitis teistele alt ette ja paljudele ette peale. Tesied kes minu pealt startisid vajusid ka talle sappa ja tiksusid vasakule poole. See ajas mind närvi ja see et ma närvi läksin oli tõenäoliselt selle kehva sõidu põhjus. Ma suutsin ennast seal vasakule kuskil kusse kaevata ja olin üleval üsna halvasti. Ei taha sellel sõidul eriti pikemaltpeatuda. Jätan ülejäänud jutu treeningpäeviku jaosk. Igaljuhul olin 44. Teise sõidu start oli absoluutselt alla igasuguse arvestuse. Olin kaari juures ja suures segaduses suutsin ennast seal sokutada kolmandasse ritta. Oleks saanud sealt tegelikult kiirelt vabasse tuulde aga peale pauti tuli risti enne mulle soomlane kes just oli lõpetanud ringitamise ja ma pidin eiti kiire ja kandilise liigutuse tegema et mitte talle otsa sõita ja et mastida kokku ei läheks ja siis ain nibin nabin kaatri vöörist läbi ja minema paremale. Seal oleks ehk isegi pareimin välja nillinud aga läksin paremale liiga kaua ja magasin oma võimaluse maha sealt normaalselt inimeste seas üles märki tulla. Kuna ka tuul otsustas see krüss ikkagi vasakule oopis pöörata siis tegi see minu liiga kaugele mindud krüssu veel hullemaks ja olin üleval ma arvan kuskil 65. Allatuules ei olnud pumpamine lubatud ja nii me tiksusime seal pool klissis pooleldi ulpides. Kokku olin 54. Ei olnud selles sõidus mitte htegi helget momenti mida meenutada.
Selle eest mulle meeldis viimane sõit. Sain stardi kuskilt poole liini pealt. Algul tundus et ei saa sealt vabalt minema aga kangutasin nii kuidas jaksasin ja sain sealt ennast vabaks. Mainimata jäi see et tuul läks selliseks et sai kallutada. Suutsin kohe peale starti teha paar väha targemat pauti kui ma eelmised sõidud olin teinud ja suutsin ennast sealt suurema sita seest välja saada vabasse tuulde ja sain tuule järgi koos esimese pundiga sõita. Ma usun et olin kuskil peale 20 terve krüssu ja seal oli juba tunda et saab ka puhast tuult ja vähe mõnusamalt sõita. Suutsin need eelmised sõidud nats ära unustdada ja püsisin üsna hea kiirusega teisega koos. Allatuules oli lõpuks lubatud pumbata. Mulle see pumpamise asi meeldib. Alati kui on lubatud pumbata olen ma vähemalt mingi 3-4 kohta võitnud. seekord ei olnud teisiti. peale ülemist märki pumpasin niii kuidas jaksasin ja suutsin üks 4 kohta tõusta. Sain mööda ka Maierist kes tundub allatuules üsna aeglane olevat. Krüssus hoidsin teiste juurde ja ei läinud ameerikat avastama kuid siiski lubsain maieri üksi kuskile ära minne ja vana kogenud tüüp tegi mulle kohe üks null vasakult poolt. Siiski ma suutsin krüsuga paar kohta maha mängida ja olin üleval 26. Allatuules algul ei saanud liikuma kuidagi kuid kuskil veerandi peal hakkas asi sujuma. Ilma pingutamata sain mööda RUS 9 kes suutsi ümber käia. Veel sain üsna kiirelt ja lihtsalt mööda POL 12st kes erilist kiirustr ei arendanud allatuules. Vähe kangem mees allatuules oli ITA 123 Baldassari. temaga madisatasim kuni lõpuni välja paat paadis. Suutsin siiski temast mööda saada ja olin 23. See viimane sõit oli maru raske aga tegi tuju vähe paremaks. Langesin tänaste sõitudega üsna mehiselt kuida õnneks suutsin selle ühe he sõidu siiski sõita. 54 läheb küll maha aga hetkel jääb 44 sisse ja kui ma hullemat sõitu ei tee siis jääb see lõpuni sisse sest maha läheb ainult pks sõit. Vot sedasi hetkel olen super väsinud, kõht on täis ja lähen kohe koju lebosseja homme on jälle uus päev. Juunioride 3st kohast on puudu 30 punkti.Ma usun et see on täitsa reaalne sest grupp on suur ja kui on tuul selline nagu täna viimane sõit siis sobiks mulle rohkem. Homseni.

Monday, August 24, 2009

Tere Kõigile.
Eile oli meil vaba päev enne sõitslust. Käisime ja lebotasime lähedal linnas nimega Burgas. Seal me lihtsalt magasime rannas ja sõime. natikese jalutasime ka ja tulime koju tagasi.
Täna hakkasid meil sõidud. Hommikul oli ilus tuul, aga esimest korda nägime pilvi, mis aga mõne ajapäeast said aru et nad ei sobi siia ja tegid sääred. Kraadist ma ei oska midagi öelda aga igaljuhul on nii soe et ilma särgita paadi kallal nokkida ja merele lühikese käisega on väga hea.
Start pidi olema kell 12. Kuna siin tuulega probleeme pole siis saime edukalt õigel ajal merele. Merel oli minuarust algul selline 5-6m/s tuul ja mõnus laine. Rada oli pikka ja stardilaeva peal oli krijas et 1,4nm ehk siis kuskil 2,5km minu arvutuste järgi. Esimene sõit ma sain väga hea stardi. Olin kohe väga heas pooses ja kõik uksed olid avatud. Nokkisin vaikselt vasakult aga veel parema sõidu oleks teinud kui oleks julgemalt vasakule läinud sest sealt sellise julge minekuga tuli välja üks horvaat kes oli üleval teine ja peale starti oli ta minu all. Allatuules olin maru kiires. Kuigi pumoanimne polnud lubatud sai klissi väga edukalt kuna laine oli selline sõbralik ja võttis ilma probleemideta mind alati kaasa. Võitsin mitu head kohta allatuulega. Väike error tekkis krüssus kus ma läksin vähekle liiga palju peale vasaku märgi võtmist paremale ja sellega sain nats lüpsta. Võtsin alumist märki koos Maieriga kes oli lõpuks 16 aga mina olin lõpus 23. Vasakult hakkas lõpus mõnusasti tõstma ja kõik kes läksid kohe vasakule said mööda. Allatuules võtsin mõned kohad tagasi ja olin 23.
Teine sõit oli mu kohutavalt sitt start. Jäin magama ja jätsin tegemata paudi millega ma tõenäoliselt oleks vabasse tuulde jõudnud kiiremini kui pautimata. Teiseks sõiduks läks tugevamaks ka tuul ja tõusis kuskil 7-8m/s juurde. Tuule kohta veel nii palju et siin ei ole saari või miskit ees ja tuul tuleb kaugelt üle mare aga siiski on t väga keerutav ja üsna raske on sõita. Lisaks on selline treppis laine kohati ehks iis suure laine peal on omakorda selline üsna mehine laine ja see tegi üle laine sõidu keeruliseks. Tagasi teise sõidu juurde. Ütleme nii et oma kangusest ma tahtsin sinna vasakule poole saada ja ma sain ka aga ei saa öelda et koht oleks hea olnud. Üleval võtsin märki viimaste seas. Ütleme nii et asja tegi hulluks ka see et lõpus pööras tuule nii palju vasakule et kõik sõitsid alt märki ja mina pidi vallama kõvasti kuna olin suure ülekrüssu tänus sellele pööramisele teinud. Allatuules nägin kurja vaeva ja üritasin igast väiksest laine virvendusest viimast võtta ja ettepoole trügida. See vist mul suts ka õnnestus ja all ma enam nii viimaste seal polnud. ees ja taga oli üsna palju nii et ma ei viitsinud kohta lugeda. Krüssu algul oli palju lubav aga lõpp läks jällegi väheke kehvasti. Ütleme nii et ma jäin liiga keskele et suuremat tõusu teha. Ma ei läinud kummalegi äärele välja kust oleks tõenäoliselt pareimini välja tulnud kui sealt kus mina. Hoolimata sellest suutsin ma sõita ennast kuskile keskele. Õleval ei olnud seljataaga enam nii tühi kui esimene kord. Ma pean ikkagi allatuulest rääkima kui mega kaif see oli. Lained on siin ideaalsed allatuule lained. Pumpamine oli lubatud aga laine ise võttis sind kaasa ja viis su kaugele ja kiiresti. Ääretult kaifid allatuuled olid ja seda oli ka viimane. Ma olin kuidagi esimese otsa ja tagumise otsa vahel. sinna oli tekkinud suurem auk. Ma suutsin enda ees olevatest tüüpidest mööda saada ja sain nendega ka vahe sisse ja siis ma seal kulgesin maa ja taeva vahel 34ndana. Ma usun et ma võin isegi rahul olla mõlema sõidu tulemusega mitte aga teise sõidu stardiga. Kokku olen täna 26. Juunioridest olen 3. Täna oli selline kiire ja mõnus päev. olime juba peale 3 kaldal.
tulemusi hakkab leidam siit: http://2009finneuropeans.org/main.php?act=content&rec=58

Saturday, August 22, 2009

Kohal ja elus

Tere kõigile

Oleme siis rõõmslat jõudnud Bulgaariasse ja veetnud siin neli ilusat päev.
Algatuseks natikese siia sõidust, selleks et neid vead enam ei korduks. Esiteks enam ei tohi Poolat maha teha et seal on sitad teed. Meie kangelased sõitsime siia sedasi et eriti ei tahtnud kuulata mida GPS ütleb ja vaatasime suure kaardi pealt linnad ja teekonnas kust kaudu me tahtsime sõita ja siis panime linnad järjest gpssi. Ehk me siis sõitsime Pooleni nii nagu ikka ja siis hakkasime panema sinna ida poole. Sõitsime läbi poole kuskilt ida poole ja Varsavit ei läbinud. Lõpuks jõudsime läbi Poola Slovakkiasse kus me sõitsime õige suts: Sealt panime ungarisse kus me sõitsime ka suts ja siis me jõudsime sinna mille kohta mei ei teadnud mitte midagi ja mis oli GPS peal täielik must maa RUMEENIA. Rumeenia võttis mied vastu kaosega. Ees ootas meid mingi tee ehitus ja ümber sõit toimus betoon plaatiest ehitatud nii nimetatud tee peal. See tunne seal sõites oli umbes sama nagu autoga trepist alla sõites. Ausalt oli hirm et meie rendi auto laguneb ära. Lisaks ootas meid ees öö ja see ei tõotanud head. Teed oli kitsad ja oli tunne et need lihtsalt keerutavad ühes kohas. Lisaks oli mega pime ja autosid oli maru palju. Kohati oli tunne et see tee oli sinna kukkunud kuskilt kuu pealt ja see oli seal nii et polnud jooni ega mitte midagi kõik sõitsid nii nagu heaks arvasid. SÕitsime 3 tunniste vahetustega aga ega rumeenia teede peal eriti magada ei saanud. Magamine toimus meil bussi põrandal. Sedasi uimaselt sõites jõudsime lõpuks Bukaresti kus oli hommikul pool6 sama suur liikulus kui tallinnas kell 5 päeval. Mingi nipiga jõudsime me läbi selle linna. Gps meil seda linna ei mõistnud ja temal seisukoht puudus meie asukoha suhtes nii me pidime nende harva esinevate siltide järgi sealt läbi saama. Õnneks me Geritiga kuidagi jagasime asja lahti nii et ilma tagasipööreteta saime me sellest linnast läbi õigele teele. Linnast väljas selline täieti suvaliselt maha pandud asfalt kus ei olnud ühtegi joont mida ääristasid inimeste hoovid ja nii sama tühermaa. Üsna selline kaose tunne oli. Edasi tuli imekombel ilus tee millelt me pidime üsna kohe maha keerama. Sinna kuhu me keerasime oli ilus tee aga lihtsalt keset teed oli näiteks meetrine auk mis oli mingi 25cm sügav. Selliseid oli veel mitmeid. Lõpuks jõudsime Bulgaariasse. Rymeeniast Bulgaariasse läheb väike sild üle jõe mis on nende kahe riigi piiriks. Ütleme nii et midagi eriti ei muutunud. Lõpuks jõudsime Varnasse ka ja viisime kiirelt paadid klubisse tõstsime kärsut maha ja paneime ajama. Me olime kaks päeva autos istunud ja tahtsime pesta. Üsna hirmus oli ringi liikuda kui selline väga kange hais järgi tuli.

Meil oli üks pisike korter bronnitud aga me läksime igaksjuhuks tourismi infosse ja küsisime suuremat kporterit. Meie õnneks leiti meile kohe uus korter mis oli lähedal ja väga suur. Kokku maksis 60euri öö ja selle me jagame neljaks ja siin oleme 11 ööd. Meil on kaks magamistuba kaks vannituba ja köök ja suurtuba ja siis veel kaks konti ja kaks telekat pluss kaks rõdu ja katusel on suur terass. Ja kogu see lugu on kahel korrusel pluss terass mis on kolmandal korrusel.

Nii nüüd nats purjetamisest ka.
Jahtklubi on selline muuseas mingi hiigel muuli peale ehitatud ja asub mingis suures sadamas.
Ei saa öelda et see ilus oleks aga kui siin on hunnik purjetajaid siis on üks kõik missugune klubi ilus. Meri on siin soolane aga mitte nii väga soolane silmad on mul üsna harjunud ja ei kipita merel. Oleme käinud kolm korda merel. Tuult on alati olnud ja oleme isegi mõnusalt kallutada saanud vaatamata soojale ilmale. Eile hommikul tegime ära ka mõõtmise ja registreerisimse ning nüüd on meil kõik tehtud ja rahu majas. Täna tegime ühe trenni koos suht suure grupiuga. Tunne oli hea ja suutsin üsna edukalt sõita nendega koos. eelnevad päevad ei ole me teisi merel kohanud kuna oleme käinud teistel aegadel. Homme teeme vaba päeva nagu ikka enne võistlust. Lähme lebotame siin lähedal linnas nimega Burgas. Ülehomme hakkavad sõidud ja siis tuleb rebida nii kuidas jõuad. Vot sedasi. Ma mõnipäev kirjutan veel ja nüüd hakkavd mu jutud siia ilmuma kuna mu koduleht on suts rikkis.
enam ma ei jõua kirjutada sest mul näpud väsinud pikast kirjutamisest ja kui muidu kirjutan üle künga siis nüüd hakkab jutt vabsee arusaamatuks muutuma:)