Wednesday, January 30, 2008
kolmas päev siis juba
enne seda päeval me vaidlesime ühe tüübiga rannas et paremat hinda sukeldumiseks saada.lõpuks me siis ostasime kaks sukelsdumise(mõlemad üks kord) 55dollariga. ma ei tea on see normaalne hind või mitte aga hotellis oli 60euri nägu sukeldumine , et sellest on tiba odavam nagu.vot nii palju siis eilsest.
täna siis hommikul tegime luugi lahti üsna vara kuna läksime sukelduma. kell 9 pidime rannas juba olema. ilm oli suts kehva kuna tuul oli tugev ja siis ei ole väga soe merel. sõit sukeldumis kohta oli üsna pikk ja jahe. kuidagi kukkus nii välja et meie pidime kohe esimesena minema vee alla. panime siis külmad ja niisked kalipsod ja varustuse selga mis kõige kergem ei olnud. püsti oli päris raske tõusta aga vees oli juba hea olla. vette minnes oli päris harjumatu sealt torust hingata. geritil kõige paremini esimene kord ei läinud. tema läks nats närvi ja tuli väike paanika ja siis talle väga ei meeldinud ja pika proovimise peale ta ei tathnudki tulla. me olime juba umbes 5m sügavusel ja gerit ei sanud hingata hästi ja pisike paanika jaanika oli sees ja tahtis ruttu vee peale minna aga kuna meie peal oli 5paati millest 3 liikusid siis ei saanud me kohe üles minna ja see tegi asaj veel keerulisemaks. isegi instruktor oli suts närviline. lõpus gerit läks paadi peale ja istus ja külmetas rätiku sees kui mina sukeldumas käisin instruktoriga koos... mulle väga meeldis. me olime vee all küll vähe aega aga siga lahe oli. algul oli suts paha hingata aga veeall läks kõik heaks ja siis ma enam üldse ei mõtlenud selle peale et kus ma olen ja kuidas hingata vaid vahtisin ringi neid värvilisi ja veidraid kalu. aeg sai otsa nii kiirelt et ei saanud arugi. vot sedasi...sukelduma tahaks kindlasti veel mina....vot sedasi siis. peale seda oli päris jahe paadi peal kui tuul puhus aga koht oli ilus. vesi oli soe ja sinine. pärast läksime paadiga veel ühte kohta kus tuult ei olnud ja teised tegid teise sukeldumise veel ja meie käisime snorgeldamas. vesi oli maru puhas ja ilus ja soe. kalu on siin igast sorti ja taimi on ka üsna värvilisi. mõni kohali ajas nats hai juttu meile siis suts ikka piilusin nurgast nats:Don siin haisid või mitte aga imelik oli ikk pärast:D....vot sedasi see päev siis läks. nüüd oleme linnapeal netis korra ja varsti lähme hotelli sööma. ilma jamata ka me tegelt sukeldumas käia ei saanud sest mingi rahaga oli meil jama seal kohalikega kellele meie raha lõpuks ikkagi jäi. summe polnud suur aga kuidagi jah väga veidralt see meie käest neile jõudis:D(umbes 60krooni)......täna siis lähme uurime nats kohalikku ööelu asju ja homme proovime jälle laisad olla ja sooooooooojas rannnas lebotada ja soooooojas veees sulistada:D vot sedasi pilti ei saa eriti üles panna aga ma proovin korra ehk õnnestub aga ma kahtlen järgminese korrani...sau....kallid soojalt maalt teile sinna külma ilma siis...oi me oleme kurjad:D
Monday, January 28, 2008
esimene päev kõrbes
(PS!...ma usun et geriti ja minu emale on see kooli väga hea harjutus mõnele klassile ...ül tekst oleks siis selline et millises lauses ei ole vigu?)
Sunday, January 27, 2008
egiptusesse
Thursday, January 17, 2008
kodus
kokkuvõtteks võib öelda et kindlasti võik planeerida selle reisi ka järgmineks aastaks. uurisin nats elu seal ja horvaatlased tulevad üsna kindlalt järgmine aasta ka. hotelliga nii et see hotell oli suht okei ja mingi 7-8min klubist ja öö oli 26euri. Järgmine aasta nad lubasid ka kortereid otsida juurde mis mulle rohkem meeldiks. võimalik on et selleks ajaks on neil ka juba uusi paate seal olemas ja saab loogilise paadi. koht iseenesest on luks purjetamiseks ja kõrvalisi häirivaid tegureid nagu hulgi turiste ja mida kõike veel on vähe ja saab keskenduda purjetamisele.
kokku ma käisin merel 9päeva sellest 4 olid võistlused. tunde sain kokku 33,5h ja n
atikese ka jooksu kilomeetreid. joosta oleks võinud rohkem aga lõpus võistluste ajal ma oli üsna küpse ja see külemtus tuli ka kallale siis ei saanud joosta. alguses tuli ka jooksu kilomeetreid üsna ilusti.ma usun et tundidega võib rahule jääda. on kindlasti võimalik teha rohkem aga 33,5 pole ka vähe 9 päeva kohta.
võistlus seal nende lõunamaalastega on üsna hea kuna kui seal juba suudad nendega nats sammu pidada siis võib järeldada et siis väga sitt mees sa polegi. nad on purjetanud koguaeg suht. enne seda oli küprose tüüp pavlos 3nädalat horvaatias laagris koos horvaatalsetega nii et kui seal võistlusel nelie mitte vastu saada ei ole hullu. kui juba võrdselt sõita siis on lugu üsna hea juba.
nii palju siis küprosest.oli tore ja loodame et tuleb järgmine aasta ka lennuki pilt sinna maale osta.
Tuesday, January 15, 2008
LÕPPPPP
Niisis pidu läbi selleks korraks. Oma kohta ma parandada ei suutnud. viimane päev oli suhteliselt vaikne tuul ja see horvaatia tegelane oli etem must selle ilmaga. Olin kokku siis 7 peale horvaatlasi kreklast ja pavlost. Enamus mehed ees on suht karmid tegelsed ja ma arvan et mul ei peaks häbi olema et ma neile kaotasin. nad on ikkagi maailma klassi purjetajad ja ma pole kaua sõitnud ja nemad koguaeg sõitnud ja no siis ei ole ju ime et nad ees olid. samas nad ei ole võitmatud. ma suutsin kohati olla nendega küll ja lausa krüssus võita neid nii et peab veel harjutama. üks päev ma sõidan neist mööda. kokku ma siis purjetasin 9 merel käigu päevaga 33h ha 30min. ma usun et see on suhteliselt okei. eile oli ka ilus ja mõnus lõpetamine. käisime restos söömas kus pakuti kohalikku küprose sööki mis läks täitsa libedale alla. õhtul kui pidu läbi tulime hotelli. kuna elame isreali laua tüüpidega ühes hotellis tulime ühe taksoga ja kuna midagi õhtul teha polnud läksime istusime kohalikku baari maha ja rüüpasime õlu suts lõpetuseks ja arutasime maailma asju:D....üldiselt täita normaalsed tegelased olid. nii see päev siis õhtusse läks.
tänasest siis. täna ma siis hakkan ennast kodupoole liigutama vaikselt. vaikselt sellepärast et täna ma andsin hotelli ära aga lennuki peale saan ma alles 03.20 ööselt mis pole kõige mugavam kellaaegu. kuna siin midagi teha pole siis olen niisama üritanud aega rutuga mööda lasta. kõige hullem asi tuleb veel. kuna ma lähen kell 6 hotellist ära lancarasse kus lennujaam on siis ma jõuan sinna umbes 6.45 ja siis on mul üle 8h aega seal istuda ja lendu oodata. see on üsna jube sest hotellist öeldi et seal ei ole kotihoidu ja ma pean oma asjade otsas istuma. vot sedasi. ja üldse hommikul oli hea üllatus oli see et me olime teineteisest mööda rääkinud selle bürooga mille läbi ma hotelli panin ja kokkuvõttes transporti hotellist lennujaama meil polegi. orgunnisime siis ennast mingi lennujama takso peale mis benjamini juba peale korjas ja teeb seda kell 6 ka minuga. nii et viimased tunnid siin limassolis. üldiselt ma olen rahul et ma siia tulin. see on ilus koht ja väga luks purjetamiseks. ma loodan et asi läheb sedasi et me saabume siia järgmine aasta kos reinuga ja veel karla ja argoga ehk või vb ka martti ja keegi veel. saaks korralikult purjetada ja siin on hea konkurants ka sest horvaatlased ütlesid et nad tulevad tõenäoliselt järgmine aasta ka...vot aga mul nüüd hakkab aku tühjaks saama ja ma lähen hotelli tagasi ooooootma ....nagu ma seda vähe täna teinud olen....sau....
Sunday, January 13, 2008
Saturday, January 12, 2008
Singer vinger
11 oli start ja tuul oli jällegi eesti ilma teate sõber. muutliku suunaga ja 0-6m/s puhnduti 8m/s ehk..vot selline kino oli täna jälle. esimene sõit oli üsna tore mulle meeldis. tuul oli okei(küpose tuule kohta okei) ja ma sõitsin koos mate arapoviga kellel ei jaganud aju väga vist alugl matsu lahti ja jäi algul nats teistest maha ja siis ma sõitsin koguaeg temaga koos ja kord tema ees kord mina ja allatuules kus ma üldjuhul kilpkonna kiirust aretan isegi siis ma olin sabas tal ei läinud kuskile...sedasi oli...muud sõidud olid jälle hullemad. tuul tegi rohkem nippe kui enne. Viimane sõit hakkas tuul pullima jälle.. pööras nii 50-60kraadi paremale mida ta ka enne tegi ja tagasi tuli ja ma olin jälle kogemtaga ühe horvaatlasega vasakul.üleval olin uhkelt eelviimane:D...õnneks ma allatuules ja krüssus suutsin tuule nippe oma kasuks nats kasutada ja sain seitsmendaks mis algul tundus üsna võimatu sest nad olid nii kaugel ees kuna nad olid paremal kui mina vasakul olin.(ästi selge jutt neile kes ei purjeta)aga näe sain kätte ja lõpuks sain 6ks aga siiiiiiiiiis allatuules krt mul plekkkis täiesti ära ja üks kuradi horvaatlane sai mööda...krt kui vihane ma olin ma nii pingutasin et sinna 6ks saada ja siis krt jälle sain tuulega piki molli. vot nii palju siis purjetamisest tulemustest ei ole aimu ka sest õhtul peale jooksu läksin klubist läbi ja ei olnud üleval ikka ja klubi oli kinni juba. siin ei toimi asi nii kiirelt. muideks ma hakkan lõunamaastuma sest mul on külm merel ja maal ja õues on mingi 16 17....vesi on 17 18 ja merel on õhk muidugi külmem mingi 13 14 ma arvan sest tuul on jahe....voot pilte mul pole....ma proovin mõnipäev seda parandada. vot sedasi...koju tahaks ilgelt kui aus olla... selline hotellis elamine ei ole mõnus minu jaosk . olla toas mingi soome tüübiga ei ole mõnus. purjetamas ei saa ikka käia sedasi et hotellis ööbid. korteris mõnus oled nagu kodus saad süüa teha ja oma tuppa minna kui tahad ja on ruumi kus puhata. hotellis istu ja vahi sommi molli õhtu otsa kõrval voodis no ei paku pinget eriti. vot aga jah kohe see pidu läbi vähemalt merel on ta eemal see on hea. aga ega ma taha öelda et siin olla nagu ei taha purjetada on siin ikkagi tore. vesi on soe ja mõnus ega neljalt teist nii head kohta euroopast ei võta praegu kus vesi nii soe ja mõnus olla.....vot nii palju siis tänaseks...pole siin mingit äktsiooooni juhtunud ka eriti ikka päike tõuseb ja loojub ja tuul puhub...vot sau
Friday, January 11, 2008
võistlus
Thursday, January 10, 2008
Eile ma vist ei kirjutanud. Kuna no suurt midagi uut ei olnud. Merel olin 4h ja siis sörkisin nats ja siis jälle söök ja magama ja sedasi nagu ikka. Eile benjaminil läks mast pooleks. See oli eilne äktsioon.
Täna on siis võistluste eelne päev. Ma otsustasin et ma ei lähe merele täna ja selle asemel läksime täna linna ja ostsime kodustele nänni. Hommikul oli külm siin. Tuul oli suht tugev aga päike paistis. Hommikul käisime klubis ja tegime registreerimise ära ja saime oma nänni kätte ja siis läksime bussiga linna. Ega see linn üldiselt mingi selline shoppingu huvilistele eriti pinget ei paku. Isegi Tallinnas on vist rohkem poode. Me jalutasime üsna palju ja raha jätsin ka poodi suts. Kella kolmeks oli ilma maru ilusaks juba läinud. Vesi on selline mõnus sinine ja tuul sahistas palmides vaikselt. Kõhtu täitsime kuskil suvalises kohas peatänaval. Võtsime mingi kohaliku toidu mis oli mõeldud kahele ja mis siis sisaldas igast kohalikke asju. Seal oli igast värke. Kala ja seeni ja liha ja juustu ja no me istusime nelja inimese lauas ja laud oli igast kraami täis. Kõhu sai täis aga ei saa öelda et ma väga nautisin seda kõhutäits vb ma lihtsalt ei oska sellist võõrast toitu nautida. Lõpuks läksin veel klubisse et nats targemaks saada selle kolmanda isiku kindlustuse suhtes. Sain ka ja homme teen ära. Kui ma läksin paadi juurde siis ma avastasin oma mossel jälle probleemi. Kuna mast ei liigu stepsis korralikult siis ei pööra see ennast õigesse asendisse peale pauti ja seetõttu hakkab poom seda rautis väänama ja kangutab needid lahti ja juhtub sama mis eelmise mastiga. Needid on juba lahti ja loksuvad ja tõenäoliselt läheb ka see mast katki. Selle ennetamiseks ma üritasin seal suts ehitada asja vähe paremaks ma loodan et sellest oli kasu. Tore oli täna see et härra Mate Arapov saabus ja selle peale võeti ühelt soomlaselt parem paat ära ja anti arapovile ja soomlasele anti jube juust asemele nii et jah päris tore. Kõikidel horvaatlastel on korralikud asjad ja paadid meil on sellised vanad juustud ja roostes nats ja sellised kollased ja matt põhjaga paadid. Seda valusam on neil tegelikult kui nad peaks mõne sõidu või võistluse või üks kõik kus kaotama suts. Aitab kah. panen mõned pildid ka
see olen mina siis kes kaua näinud ei ole:Dpeale rasket shoppingut käisime siis mereääers ka see mõnus selline sild vette kus siis tavaliselt kalahimulised kala välja tõmbavad
see siis see sild kus eelmine pilt tehtud oli
alumine siis pilt klubist kus me möllame....mate arapov nokib oma paati seal mille ta soomlaselt sai
Tuesday, January 8, 2008
neeeger kõrbes
ma parem selgitan siin kohalikku elu nats.
küpros on saar siis nagu ma aru olen saanud:D
bensiin on siin kallis ja autod sõidavad valel pool. kuna siin on inglismaa käpp sees siis siin on vale pidi liiklus ja teistmoodi stepslid. hotell on meil selline keskmine. üks päev saime toakoristaja käest sõimata küprose keeles ..ei tea veel miks aga ta oli kuri ja üks päev kurjustas meie kallal hommikusöögi mingi ülem või keegi tähtis nina. kurjustas sellepärast et ma tahtsime võileiva kaasa võtta.peale seda me teeme seda salaja siis kui ta nõusid läheb kööki viima. nii mis siin veel siis huvitavat. see on selline linn mis on nagu vajunud lömmi mööda rannaäärt. meie oleme ida poolel. siin on ainult hotellid. enamus restoranid ja söögi kohad on tühjad või on kohalikud ära põgenenud tohutu külma eest. keset linna kulgeb üks selline pikkkk tee kus inimesed sõidavad väga kiiresti kuigi on piirang 50. kohati siin käib täielik ralli...ei oleks hullu kui nad sõidaks nagu õigel pool teed kiirsti aga siin on ju valepidi see liikuls siis tuleb väga rahulikult jäliga kust nad tulevad. meie hotellis on kõik penskarid. me oleme ainukesed noored. täna lausa tuli üks vanatädi meie käest küsima et mis teie noored siin teete.raha on siin euro. mille nad just vahestasi omale. nad on ise ka kohati segaduses sellega. jooksmas ma käin siin ranna ääres kus on väga ilus selline kõnnitee nagu pärnus see väike jupp siin on ainult mega pikalt seda ja seal on maru ilus joosta.õlu maksis hotellis selline peaaegu pool liitrit 3eurot ja baaris kus ma netis käin(siin ma alati võtan midagi kui ma istun sest muidu veider niisama istuda niigi on nett tasuta)on õlu 1,70 eurot ja tee on sama palju:D....vot aga jah aitab kah midagi huvitavat siin toimu....:D
sau
Monday, January 7, 2008
täna
kaldale tulin siis üks tädi tuli mu juurde ja ütles et tee kähku me paneme maja kinni, suht õigel ajal tulin kaldale ma usun et lõunamaalased nagu nad on nagu oleks need uksed kinni ka pannaud ja ära läinud:D....sealt edasi siis läksin koju ja ma olin suht väsinud ja tegin sellised aegluubis lühikese poole tunnise jooksu ..peale sööki nüüd selline lebo peal et jube ja nüüd ma olen jälle siin neti kohas..aga aitab mölast ma nüüd näitan pilti ka.....

see on siis vaade selle klubi maja poolt merele...see kes pildil on tema ei puutu asjasse.
.jpg)
nii see pilt on siis nagu klubi kõrvalt tehtud...vasakul see maja mis on akendega esimene äärest see on see klbu maja siis....see alumine pilt on siis see vinge purjetamise klubi maja siis. tegelikult on see hea maja sest see on kõrge ja lihtsalt sõidad paadiga sisse ja jätad kõik juid külge ja lähed koju ei pea nagu tegelema paadi maha võtmisega või midagi...aga nüüd mul on uni ja ma lähen ära hotelli ja magama....head ööd teile ka sau
Sunday, January 6, 2008
hea päev
Saturday, January 5, 2008
esimene päev merel siis
peale kaldale tulekut tegime pisikese 45 minutit jooksu sedasi rahulikult ja siis puhkasime ja tegime korraliku mitme käigulise söögi hotellis ja nüüd ma jällegi istun baaris netis...üks via on mul külge tulnud siin mõne päeva jooksul mis mind häirib mul on kätel mingi lööve moodi asi mis teeb käed hellaks ja veidraks..vot sedasi mis siis veel huvitavat...võistlus hakkab meil 10ndal ja siis tuleb kaks paati juurde siis on lausa 10 paati..nii et jah vähe on aga hea et üldse midagi on. saab nats siis horvaatlastega ja teistega sõita siin. täna suurt muud huvitavat ei olnud . homme hakkab sama kell jälle ...12 siis jällegi merele ....homme ma proovin oma paati nats nagu tuunida ja nats asja parandada masti ja kallutusrihma osas. vot jah aitab siis tänaseks..sau
Friday, January 4, 2008
esimene päev õhtus ja ei purjetanudki
merele läksid otsustasin mina linna sõita. istusin bussi peale tahtsin kesklinna saada aga näe sõitsin kogemata läbi linna teisele pole linnast välja:D õnneks oli bussijuht asjalik ja otsis kohe raadiosaatiaga välja bussi mis linna poole lähke sja kupatas mind teise bussi peale.see nägi välja sedasi et minu buss jäi keset teed seimsa ma läksin maha ja teisel pool teed seisis teine buss keset teed ja võttis mu peale ja viis mu kesklinna.kesklinnas ma suurt midagi teha ei osanud ja hakkasin jalutama kodupoole ja jalutasin 1h ja 45min. mõtlesin et ma luban omale ühe ja ainukese kiirtoidu eine omale aga näe kahjuks või õnneks ei leidnud ma seda tee peal..tagasi tulles oli üks õnnestu tee peal. kohalik oli rendi autole tagant sisse kütnud sest takso oli ees pidurdanud ja mis üks asjalik küprose mees ikka teeb sellises olukorras kui ise tagant sisse skui paatidest rääkida siis jah kui nende paatide eest renti tahaks keegi võtta siis peaks olema need meie kes siia tulnud on ja võtma selle eest et me selliste asjadega peame sõitma. neid on vist auto taga ilma käruta lohistatud. minu paadi numbri algus on 160. käru on väga kõver. üldiselt on üsna keeruline sõita nende parematega siin sest küprose kuttidel on oma paadid ja horvaatia vennad said ka algul mingid vähe asjalikumad paadid mille kohta võib juba öelda laser. minu paadi põhi on näiteks kohati krobedam kui liivapaber:D sellist siledat ja kiiret pinda pole olemas põhja all nagu uuematel paatidel. kuigi alguses paati nähe ma ei uskunud et selle asjaga väga edukalt purjetada saab aga mida aega edasi ning mida rohkem oma juppe ma külge panin seda paremini hakkas see asi välja nägema ja tundus et selle asjaga saab vb isegi sõita. paadi sain korda ja homme lähen siis merele.. sellega minu purjetamis teemaline osa lõppes täna. kui teisedõitis. jookseb autost välja ja seisab keset teed ees taksol et see ei saaks ära sõita ja süüdistab teda äkilises pidurdamises. ..nja nii palju siis kohalikust elust... haigusega on üsna okei...kadunud on see palavik...kurk nats jamab aga ma teed joon ja nüüd on okei juba. pigem on keeruline keelega. võiks nagu vähe osavam olla see väljamaa keel mul. ehk ma suudan natikese siin õppida selle lühikese ajaga aga no tasub üldiselt mölised nii palju kui võimalik et harjuks rääkimisega. see soomlane ka seletab ja kokutab aga tal kukub see asi sutsu paremini välja..internetiga on siin keeruline.. hotellis ei oska ükski adminni tädi miskit öelda neti kohta et mis viga on nii et täna ma tulin linna peale netti otsima ja leidsingi. väga mõnus koht on gaasilamp on siin ja puha ma istun mõnusalt siin lambi all ja joon teed ja nett on tasuta ja väga hea. küprose inimesed on ääretult sõbralikud siiamaani olnud ja kui ma küsisin et kas tasub nigu õhtul pimedas läpakas kaenlas välja ronida siis öeldi et küpros on väga turvaline. ma loodan et on ka sest kell on pool 1a ja siin ei liigu väga inimesi praegu sest see on selline turisti rajoon rohkem kus on hunnik hotelle ja ma pean veel läbi pimedate tänavate hotelli jõudma. ma täna panen siis mõne pildi ka
- esimene pilt mis on üleval vasakul. see on üks selline sild või asi merre seal kesklinna pooel mõnus oli seal jalutada.
- teine pilt selle kõrval on üks ääretult ilus koht. pilt ei ole nii ilus aga see oli ästi pikk selline allee palmid ääres. sealt ma jalutasin mööda
- kolmas pilt siis on vaade meie rõdult. klubi jääb paremale mere äärest
.jpg)
.jpg)
kohal
Thursday, January 3, 2008
lennujaamas
siin koridorides on sellised massazi toolid. maksad ja siis see väristab sind nats. ma tõmbasin selle juhtme seinast ilusti välja ja nüüd istun selles mugavas toolis ja arvuti laeb ja nett on hea. luks. mingi tunnike olin istnud siis üks tüüp kes must umbes 5 korda oli mööda käinud ja iga korda pingsalt mulle otsa vahtinud nillis siia kõrvale mulle ja tahtis massazi. käis küsis isa käest kopikaid ja üritas neid siia masinasse panna aga midagi ei hakanud tööle sest juhe oli seinast väljas ja mu arvuti laadis:D... kuna ta üsna kaua jauras siin nendega siis ma ütlesin talle et no kui sa tahad võid mu läpaka välja võtta ja toolid seina panna. ja nüüd ta istub juba pikemat aega siin kõrval toolil mul ja loeb mingi ajakirja.
ja eelmine kord kui ma ütlesin et palju vene keelt on siis ma olin puht juhuslikult istunud moskva lennu väravasse. oli tunda et ida naabrid olid seal sest hääle toonid ei olnud kõige vaiksemad.seda ka mujal kus muid rahvuseid ei pane tähele aga vene keel on kuulda igalt poolt sest nad lihtsalt räägivad nii kõvasti.
kuna mul ääretult igav on siis võib seda juttu siis täna veel isegi lisanduda.
Tallinn-Praha- Lancara
Täna ma olen pidanud olemas üsna ettevaatlik oma tervise suhtes. Eile hommikul oli mul 38,5 palavik ja see ei tekitanud erilist ülevoolavat meeleolu teadmises ,et täna lähen ma küprosele laagrisse. Eile ma siis tohterdasin ennast päev läbi ja suutsin tänaseks palaviku ära ajada. Üle õla sülitades võin öelda et veel palavikku ei ole ja üsna hea on olla. Kurk on valus ainult. enne lendu läks suts kiireks kuna suutsin kodus mölutada nii kaua et lõpuks hakkas kiire juba. Õnneks läks kõik hästi nüüd istun praha lennujaamas. mu lennuk maandus kohalik aja järgi 16.30 ja küprosele läheb lennuk 21.55. Mõned magusad tunnid ikka on aega siin veel mul. Õnneks on siin wifi tasuta imekombel aga on ja ma saan suts netis istuda. Kuigi stepslitega on siin lood kurvad. Üsna mitu stpelit ei priiska elektriga siin. Aku hakkab vaikselt otsi andma ja tahaks arvutit laadida aga see polgi kõige kergem üritus siin. Peab ütlema et siin on ääretult palju venelasi või on tsehhi keel väga sarnane vene keelega. mingid susisevad sõnad ja tähed on kuulda koguaeg.
täna tuleb mul üsna pikk päev. mul lennuk jõuab küprosele 2.30 öösel. sealt on veel 50km limassolisse kus on hotell ja kus kogu kino toimuma hakkab. ma loodan et ma saan 4ks magama. Hommikul kell 12 on kulbis mingi kokku saamine või asi ja siis hakkab pihta. ma pole veel otsustanud kas ma lähen homme kohe merele. Kuna ma suutsin selle haiguse omale kaubelda kuskilt siis ma vb hoian ennast veel homme ja ravin ja käin massazis ja lebotan. Ma loodan et ma olen kogu kraami ikka kaasa võtnud sest lõpus läks jõle kiireks ja ei jõudnud üle mõtelda.
Vot sedasi ega täna vist pole rohkem midagi tarka siin seletada. Kui hotelli wifi on eks ma üritan siin seletada teile mis elu siin on siis ja mis seal küprosel huvitavat toimub.
järgmine korrani
.jpg)