Tuesday, January 8, 2008

neeeger kõrbes

täna oli neegril mõni erinevus ka teistes aga vähe. esiteks oli täna nii soe kell 10 hommikul juba et sai riided seljast ära võtta. sellega kaasnes negatiivseid asju ka. tuulega ei olnud väga nagu kiita. niisiis me lebotasime mõne tunni klubis. mõistagi olime meie Benjaminiga ainukesed kes mõtlesid et on soe ja võiks lausa lühkaritega ja ilma pluusita olla. me isegi arvasime et võik ujuma minna mille peale teised meid veel imelikumalt vaatasid aga noh vesi on sama mis meil suvel nii et pole kurta midagi. teistel olid ikka pikad riided seljas ja neil oli hea olla vist. suurt muud huvitavat siis rohkem hommikul polnudki. lõpuks saime merele ka siis oli kell juba löönud 13.20 või midagi sarnast. tuul oli vaikne ja lasin oma mossega seal ringi. suts üle kolme tunni pigistasin ära siis tulid lauamehed kaldale siis pidin ka ära tulema. pimedaks läks ka tegelt ja noh siis ei ole enam midagi uut.njah siis tegin jooksu ja sõin jälle ja puha.
ma parem selgitan siin kohalikku elu nats.
küpros on saar siis nagu ma aru olen saanud:D
bensiin on siin kallis ja autod sõidavad valel pool. kuna siin on inglismaa käpp sees siis siin on vale pidi liiklus ja teistmoodi stepslid. hotell on meil selline keskmine. üks päev saime toakoristaja käest sõimata küprose keeles ..ei tea veel miks aga ta oli kuri ja üks päev kurjustas meie kallal hommikusöögi mingi ülem või keegi tähtis nina. kurjustas sellepärast et ma tahtsime võileiva kaasa võtta.peale seda me teeme seda salaja siis kui ta nõusid läheb kööki viima. nii mis siin veel siis huvitavat. see on selline linn mis on nagu vajunud lömmi mööda rannaäärt. meie oleme ida poolel. siin on ainult hotellid. enamus restoranid ja söögi kohad on tühjad või on kohalikud ära põgenenud tohutu külma eest. keset linna kulgeb üks selline pikkkk tee kus inimesed sõidavad väga kiiresti kuigi on piirang 50. kohati siin käib täielik ralli...ei oleks hullu kui nad sõidaks nagu õigel pool teed kiirsti aga siin on ju valepidi see liikuls siis tuleb väga rahulikult jäliga kust nad tulevad. meie hotellis on kõik penskarid. me oleme ainukesed noored. täna lausa tuli üks vanatädi meie käest küsima et mis teie noored siin teete.raha on siin euro. mille nad just vahestasi omale. nad on ise ka kohati segaduses sellega. jooksmas ma käin siin ranna ääres kus on väga ilus selline kõnnitee nagu pärnus see väike jupp siin on ainult mega pikalt seda ja seal on maru ilus joosta.õlu maksis hotellis selline peaaegu pool liitrit 3eurot ja baaris kus ma netis käin(siin ma alati võtan midagi kui ma istun sest muidu veider niisama istuda niigi on nett tasuta)on õlu 1,70 eurot ja tee on sama palju:D....vot aga jah aitab kah midagi huvitavat siin toimu....:D
sau