Erinevalt eilsest on täna tuul õige sutsukese vaikinud. Kui eile olid pagid kuni 35knotsi mis on peaaegu 20m/s ja keskmine tuul jäi ka 30knotsi kanti siis täna on keskmine tuul 20knotsi ja pagid 24 knotsi kanti kuid tundub et vaikselt vaikib. Ütleme nii et 20knotsi tundub juba üsna normaalne tuul. Hetkel olen veel kaldal kuna meie rajal sõidava enne 470 mehed ja siis lähme meie ja 470 naised ehk start on mul kõige varem 13.25.
No comments:
Post a Comment