Ilma viperusteta seekord me kohale ei jõudnud. Peale toomase vahetust 10nda hommikul hakkas sõitma Karla ja ta ei jõudnud palju sõita kui tema ette ilmus võmm, kes vilgutas talle tulesid ja näitas follow me. Karla sõitis talle ilusti järele ja peatuseim turvalises kohas kiirtee ääres. Mina magasin ja sain aru et võmm on siis kui võmm meie akna juures lõugas et mida ma mõtlen et magan seal sedasi. Selle peale olin üleval nagu välk ja pauk.Siis hakkas karla oma jagu saamas. Kõigepealt süüdistas võmm teda selles et ta sõitis väidetavalt 140ga kuigi spidometer näitas talle 100. Seda nad tõestada ei suutnud kui võmm oli väga tige ja rõuskas korralikult. Siis küsisid nad doumente meie käest ja avastasid et meie auto ja käru kaaluvad 3600kg. Meie load lubavad meil roolida aga 3500kg karavani. Selle peale lärmas ta jälle korralikult. Lõpuks ta lubas ta meil käru ära võtta ja tegi 350ekuri trahvi pluss 112euri pidi maksma selle eest et käru kätte saaks. Ootasime kui pabereid vormistati ja selle aja peal ilmus ka auto mis meie käru ära viis. Andsime nukralt oma käru talle ja toomas maksis trahvi ja sõitsime käruparklasse. Kuna aga käru viis ära mingi kohaik firma siis sinna jõudes öeldi meile et oodake 5min võmm tuleb siia ja tõenäoliselt saate niisama minema. Selle peale ma imestasime. 10minuti pärast ütles se mees kes seal äraviimis firmas töötas et võtke käru ja tõmmake uttu sest võmm lubas ära minna ja teie raha tagastatakse ja kõik on korras. Selle peale me eriti küsimusi ei esitanud kuna kartsime et me tõesti jääme oma kärust ilma. panime käru sappa ja tegime kiirelt sääred. edasi kulgesime me 90ga kuna enam sellsit jama ei tahtnud. edasi sõit kulges viperusteta. Laeva peale saime ka väga mõnusalt ja kiirelt ja sõit kestis laevaga 73minutit. Nii ja siis hakkas veel kino. see kuramuse liiklus on ju valepidi siin. Olin roolis ja üsna paha on ringi peale sõita jumala vastas suunas. Kõik muud pöörded ja ristmikud nõuavad siiski tugevat mõtlemist enne kui rooli keerad kuid sellega õnneks harjub kiirelt ja nüüd võib juba üsna normaalselt siin liigelda.
aitab sõitust. Kohapealne elu on tegelt mõnus. see linna on väga mõnus ja sellise inglise väikesed majakesed ja pisikesed tänavad ja super sõbralikud ja rõõmsad inimesed meeldivad mulle. elamine on meil super ilus. Selline pisike kahetoaline korter väga uus ja ilus seest. jahtklubi on selline massivne ja suur. Siin on palju muudatusi olnud sellest ajast kui mina siin käisin. Uued ja suured slipid on ehitatud ja kaatri hoidmise slipid ja uus suur hotell portlendi mäekaldale. Purjetama ma täna kahjuks ei saanud kuna ma suutsin teel siia külmetada ja nüüd ravin ennast hoolega ja proovin võistlustek olla vormis ja anda endast parima. ilm on siin kõigi kisute väga ilus. päike särab ja temperatuur on hetkel 23. Saime täna teha mõõtmise ning saime ära registreeerid ja rohkem muresid ei ole enam on vaja ainult merele minna ja purjetada. Täna oleme tiirutanud siin sadamas ja uudistanud nats ringi ja nüüd on aeg koju minna ja nnast ravima hakata.
homseni
No comments:
Post a Comment