Saturday, September 12, 2009

tervis juba parem

Eile õhtul oli mul olemine üsna kehva. Pea käis ringi ja kerge nõrkus oli ka. Sain poest igasugust asju millega ennast ravida saan. Olen nüüd hoolega küüslauku söönud ja ninarohtu kasutanud ja teed joonid ja enesetunne on üsna hea täna. Karla käis merel täna aga mina jäin kaldale kuna tuul oli külm ja nii terve ma veel pole et võiks merele minna. Loodan et homme olen terve ja saan väikese tiiru teha. Täna proovisin kaldal olles väheke paati korrastada aga seda üsna rahulikult sest kiireid liigutusi tehes läheb siiski nahk mäljaks ja siin on selline petlik kevade ilma. Päike on soe ja tuule varjus on väga hea aga tuule käis on jube vastik külm. proovin vaikselt ennast ravida ja ehk olen võistluseks terve. Vaikselt hakkavad siia saabuma ka teised purjetajad. Seda ma ütlen sellepärast et siis kui meie saabusime oli plats üsna tühi. Nüüd on tuttavaid nägusid juba mitmeid.
aitab tänaseks
sau

No comments: