Täna on siis sõitude eelne päev. Homme on esimene eelsignaal 10.55. Rada on meil väga kaugel nii et tuleb varuda aega et hommikul õigeks ajaks kohale jõuda. Tuult on meil siin olnud iga päev ja päike on paistnud koguaeg. Päeval on kuskil 20 kraadi aga tuul teeb selle asja väheke jahedaks. Autos on ilgelt palav ja õue tuled siis hakkab nats jahe nii et pole kõige parem koht kus haige olla. Õnneks tunnen ennast juba ästi kuid siiski lootuses et võistlustel kõik hästi läheks ja olemine hea oleks ei läinud täna veel merele. Kokku peaks olema meid 38. Kohal on hunnik väga häid ja on ka neid kes nii head pole. tulemusi ja kõike muud saate sellelet lehelt: http://www.sailracer.co.uk/events/event-v2.asp?eventid=18401
sealt peaks te leidma kõik mis vajalik. Loodan et vaatamata sellele haigusele ja viimasel ajal toimunud sündmustele minu elus suudan ma keskenduda maksimaalselt ja anda endast parim.
Kuigi pean ütlema et selline mõtete koondamine ja võistlusele keskendumine on hetkel raskem kui eelnevatel võistlustel. Kõik kes teavad mis viimasel ajal on toimunud siis saavad aru ka ehk et pole niisama lihtne siin starti minna ja olla keskendudnud kui sellisene perioodi keskel. Ma ei vingu ega taha välja vabadnada midagi lihtsalt selgitan olukorda. aga mis seal ikka homme saate esimesed tulemused. niikaua hoidke mulle pöialt ja homme panen väikese kommentaari ka siia peale sõite.
No comments:
Post a Comment