Monday, September 14, 2009

Hommik

Eile õhtul kui tulime uurima mis avamisel toimub avastasime seina pealt et minul on start hoopis kell 13.00 meie aja järgi ja karlal kell 11.00. Kuigi juhendis on kirjas et stardid on kell 11 siis on miskipärast nende arust parem kui rajal ei sõida nii palju klasse ja poolitatkse meid sedasi. Eks olukord on nendejaoks ka uus kuna kunagi pole nii palju võistlejaid olnud siin ja eks nad peavad ka harjuma asjaga eks siis täna näeb kuidas see neil bälja tuleb.

No comments: