Algatuseks esimesest päevast.Tuul ei olnud tegelikult nii tugev kui tundus ja oli täitsa sõidetav. Rada on meil kaugel ja pool sellest teekonnast möödub sadamas. Nimelt on see sadam nii suur et ma sõitsin 30 min selleks et jõuda muuli vahelt välja ja siis veel suts et rajale saada. Rada on teisel poole kalda all. Enne kui me startida saime ootasime me 1,5h selleks et 470 saaksid minema sest nad suutsid teha väga palju valestarte. Minu start oli sitt aga õnneks sain kohe paremale vabalt minema ja sain ka õigesse faasi ja üleval olin kuskil 20 piiri peal. Allatuules sõitsin rahulikumalt kui muidu ja suutsin paar kohta võita. Teine krüss panin liiga paremale ja see maksis kätte kuna tuul pööras vasakule ja viimane ots märgi peale oli mul väga kehv ja langesin need kohad mis võitnud olin tagasi. Sealt edasi enam suurt koht ei muutunud. Kaks tüüpi sai mööda ja ise läksin kahest tüübist mööda ja olin 21.
teine sõit oli jube. kuna ma olin haige enne võistlust ja ega päris 100% terve ka veel pole ja kui ka olen siis närkus on ikka veel sees. teine sõit tuul tõusis ka nats ja mul oli väga raske sõita. olemine läks sitaks, pea hakkas valutama ja oli selline tunne et ma ei saa mitte midagi aru mis toimub. kahjuks sellises olekus ei saanud ma midagi tehtud ja ma kulgesin lihtsalt. olin 30. õhtul oli väga paha olla ja olin super väinud. enne magama minekut hakkas pea meeletult lõhkuma ja polnud kõige mõnusam olla. vot selline oli eilne päev.
tänane päev.
lubas tuult kuni 30 knotsi pagidega 35 seda aga õhtuks. Kuid ka hommikul oli tugev tuul ja on siia maani. Isa oli vaadanud kodulehelt et oli kõige tugevam olnud 28 knotsi ja näitas ka 22 knotsi. Väga hiigel tugev polegi. Mina kahjuks täna ühtegi sõitu ei lõpetanud. Sain esimeses sõidus sita stardi aga selle eest sain hea krüssu. Sain paremale vaalt minema ja kohe õigesse faasi ja sain koguaeg õiged pööramised kätte välja arvatud viimase mis märki viis. kui oleks selle ka õigesti saanud oleks kundlasti 15 sees olnud aga olin kuskil 20 ma usun. Üles märki sain oli kõik on. Tuul ei olnud nii tugev ja sinna maani oli jaksu ka. Siis hakkas sitt pihta, läksin vasta märki ja pidin ringi tegema sain tehtud ja panin minema kaotasin kuskil 5-7 kohta. poole allatuule peal läks korra poom vette ja põmm tõmbas külili ja paadi vett täis peale seda sukeldusin sedasi et vöör oli poomini vee all. ei olnud väga hea tunne olin üsna kuri ja polnud jõudu seda asja seal kas või natikese ohjeldada. kuidagi sain alla märki ja enne märki tegin lehmaka sest maru tugev pagi tuli peale ja sellises uimases ja väsinud olekus oleks ma kindlalt kõlili käinud halsiga. Teine krüss oli mega väsimus minu ja väga keeruline oli sõita. Tihti nägi mu sõit välja nagu selline jonnimine kord olin külili kord püsti. Jõudsin üles märki ja olin isegi mõnest tagumisest ette saanud. Selle külili jamaga ja lehmakaga ma olin kukkunud viimaste sekka juba. Allatuules tuli jõlle mingi super pagi peal proovisin iga hinnaga seda jurakat püsti hoida ja mitu korda suutsin väga sitast olukorras paadi püsti tagasi saada aga siis käis äkki nii kiire ja äkiline liigutus et ma sain aru mis juhtus siis kui ma juba veel olin ja paat täiesti tagurpidi. See olin minu päeva lõpp. Püsti kangutamine tappis mu viimased jõuvarud mis mul veel olid ja olin nagu märg lina seal ümber poordi kui paadi püsti olin saanud ja paati proovisin ronida. see juhtus üsna alumise märgi juures ja peal märki otsustasin ära minna sest minust ei olnud enam mingit sõitjat. See haigus mis enne oli ei olnud väga tõsinud ja ei võtnud mind jalust aga seda ta tegi et 12 meetrise tuulega ma ei suuda neid krüsse teha lupsti ja lupsti. jõudu oli aga ainult selleks et püsida paadi ja kuidagi pat püsti hoida aga ei olnud selleks et teha liigutusi mis paati ka kiiremalt edasi viiks. Allatuules selline väsimus maksab kiirelt kätte ja tuul ja paat kavaldavad mu üle väga kiirelt ja keeravad mu tagurpidi nii kiirelt et ma ise ei saa arugi. Sellepärast otsustasin et kahjuks on minu tänased sõidud sõidetud. Nüüd kus ma olen kaldal tunnen ennast sitasti et ma sedasi ära tulin kuid ma arvan et see oli õige otsus. hetkel võitlen väsimusega üsna kõvasti et see jutt siin lõpuni kirjutada. kirjutan seda niigi pooleldi laual lamades. Koju saan siis viskan kohe voodisse pikali ja teen väikese uinaku. Sellises olekus oleks pidanud veel mõnu pääste kaater hakanud oma arga minu peale raiskama. Ma loodan et ma siiski kosun ja annan endast parima et edasised päevad tuleksid väheke positiivsemad.
sau
No comments:
Post a Comment