Thursday, August 27, 2009

Järjekordne päev on õhtusse meil siin jõudnud.
Tänane päev oli üsna positiivne.Kuigi väga suurt erinevust esimese päevaga ei olnud olid tänased sõidud tükk maad paremad kui kõik eelmised.
Esimeses sõidus tegin väga imeliku stardi. 30sekki oli aega kui tegin halsi ja panin kiiruga kaatri poole ajama. Sõitsin enamustel tagant läbi ja sain kohe vabasse tuulde.Tegelikult oli see üsna õige otsus kuna vasakul ei olnud tuult ja mina sain vabas tuules ilusti minna. Minu all oli ka Deniss. Sõitsime sinna ja tõstis terve aja tegelikult. Ütleme nii et kõik nägi väga super välja kuna tuul pööras paremale. tegime paudi ja olime kõigil peal ja andis tuult juurde ka. oleks asi nii jäänud oleks olnud üleval esimese kümne sees kindlasti kui mitte paremini. Kui siiski nii ei läinud. Vaikselt andis ikka tagasi ja tegime ära. Lõpus pööras jälle vasakule aga õnne meil siiski polnud kuskil 50m enne märki pööras mõnusalt vasakule tuule ja see grupp on nii tihe et seal tuli ilge pundar sinna ette. Nii ma olingi kuskil 30 kandis.
Tänane päev oli imelik kuna kõikides allatuultes ma suutsin kaotada. Kui eelmised päevad olen ma alati võitnud allatuules siis täna ma kuidagi jäin sama kohapeale või siis kaotasin ühe koha. Vb oli asi selles, et ma ei suutnud kindlalt kohe poolt ära valida.
selles sõidus ma ei suutnud ennast parema koha peale sõita ja olin 35.
Teine sõit hakkas kehvemini aga samas lõppes paremini. ma startisin kuskilt 1/3 pealt aga jäin mõne ajapärast teiste alla ja pidin ära minema paremale. Sain sinna vabalt minema ja käik oli ka hea. Läksin ilusti paremale ja õnn ja tuul oli minuga. Kõik nägi hea välja ja seekord ei pööranud tuul viimasel sekundil vastu vaid andis kasuks ja olin üleval kuskil peale esimes kümmet. allatuules jällegi jäin nats kahe vahele aga samas lõpuks valitud parem pool oli üsna hea sest all olin kuskil samas. Teine krüss oli see mis mind kurjaks ajas. Jäin nats liiga kesle nokkima aga lõpu läksin äigesti ja tuul jällegi pööras pikatl õigele poole ja sain ilusti närki ja olin ksukil 20 üleval. allatuules loll jäin alguses keskele ja siis alles jagasin ära et vasakule minna ja sain sellega 3 kohta ja olin 23. Kokku olen pärast tänast päev 31.
tulemused: http://2009finneuropeans.org/images/content/109/eurofinn-day4.htm
juunioridest olen 6.
tegelikult pole vahed nii üüratult suured. 20 punkti pole sellise grupi juures väga suurt midagi kuna kõigil on sitt sõit sees siis on selle vahe tasa tegemine pole väga hull. Selleks et juunioridest kolmandaks saada pean ma üsna head sõidud tegema ja teised peavad ebaõnnestuma.
muidu on meil siin kõik hästi. päike särab iga päev ja sooja on piisavalt. pole kordagi pikakäisega asja veel selga pannud. Merel käin maikaga ja käed paljad ja maru hea on olla. Isegi kui tuul tugevam on siis ei teki isegi tunnet et jahe oleks. aitab küll. sau

No comments: