Wednesday, August 26, 2009

Eile läks päev kuidagi nii pikaks et ei jõudnud kirjutada midagi. Panen täna mõne lause eilse kohta ka.
eile oli selline imelik asi et tehti ainult üks sõit. Tuult küll oli aga kphtunikud arvasid et ei ole piisavalt. Esimene sõit ma sain hea stardi aga mul ei olnud kiirust. Olin väga aeglane ja ei suutnud oma positsiooni stardis hoida. Minu alt startis inglane kes oli üleval pikalt esimene ja võitis selle sõidu ära ka. Ma proovisin hea ja halvaga tal sabas püsida aga kiirust polnud ja ei olnud mul sedasi võimalik tal järgi püsida. Tema jõudsi tervel grupil eest vabalt läbi aga minule hakkasid silma tiksuma esimesed ja nii ma hakkasin ennast kaevama sinna pimedasse kohta. ei suutnud ma sealt eriti kuskil välja ka sõita ja sellise hea stardiga olin alles 37.
Täna selle eest nad tahtsid teha 3 sõitu. Tuul oli hommikul olemas ja kõik läks plaani järgi.
Esimese sõidus sai hea stardi aga jällegi pidin vaatama kuidas inglane väga nobedalt minema sõitis ja peale selle sõitis ta veel väga kõrgele ja lihtsalt sõitis teistele alt ette ja paljudele ette peale. Tesied kes minu pealt startisid vajusid ka talle sappa ja tiksusid vasakule poole. See ajas mind närvi ja see et ma närvi läksin oli tõenäoliselt selle kehva sõidu põhjus. Ma suutsin ennast seal vasakule kuskil kusse kaevata ja olin üleval üsna halvasti. Ei taha sellel sõidul eriti pikemaltpeatuda. Jätan ülejäänud jutu treeningpäeviku jaosk. Igaljuhul olin 44. Teise sõidu start oli absoluutselt alla igasuguse arvestuse. Olin kaari juures ja suures segaduses suutsin ennast seal sokutada kolmandasse ritta. Oleks saanud sealt tegelikult kiirelt vabasse tuulde aga peale pauti tuli risti enne mulle soomlane kes just oli lõpetanud ringitamise ja ma pidin eiti kiire ja kandilise liigutuse tegema et mitte talle otsa sõita ja et mastida kokku ei läheks ja siis ain nibin nabin kaatri vöörist läbi ja minema paremale. Seal oleks ehk isegi pareimin välja nillinud aga läksin paremale liiga kaua ja magasin oma võimaluse maha sealt normaalselt inimeste seas üles märki tulla. Kuna ka tuul otsustas see krüss ikkagi vasakule oopis pöörata siis tegi see minu liiga kaugele mindud krüssu veel hullemaks ja olin üleval ma arvan kuskil 65. Allatuules ei olnud pumpamine lubatud ja nii me tiksusime seal pool klissis pooleldi ulpides. Kokku olin 54. Ei olnud selles sõidus mitte htegi helget momenti mida meenutada.
Selle eest mulle meeldis viimane sõit. Sain stardi kuskilt poole liini pealt. Algul tundus et ei saa sealt vabalt minema aga kangutasin nii kuidas jaksasin ja sain sealt ennast vabaks. Mainimata jäi see et tuul läks selliseks et sai kallutada. Suutsin kohe peale starti teha paar väha targemat pauti kui ma eelmised sõidud olin teinud ja suutsin ennast sealt suurema sita seest välja saada vabasse tuulde ja sain tuule järgi koos esimese pundiga sõita. Ma usun et olin kuskil peale 20 terve krüssu ja seal oli juba tunda et saab ka puhast tuult ja vähe mõnusamalt sõita. Suutsin need eelmised sõidud nats ära unustdada ja püsisin üsna hea kiirusega teisega koos. Allatuules oli lõpuks lubatud pumbata. Mulle see pumpamise asi meeldib. Alati kui on lubatud pumbata olen ma vähemalt mingi 3-4 kohta võitnud. seekord ei olnud teisiti. peale ülemist märki pumpasin niii kuidas jaksasin ja suutsin üks 4 kohta tõusta. Sain mööda ka Maierist kes tundub allatuules üsna aeglane olevat. Krüssus hoidsin teiste juurde ja ei läinud ameerikat avastama kuid siiski lubsain maieri üksi kuskile ära minne ja vana kogenud tüüp tegi mulle kohe üks null vasakult poolt. Siiski ma suutsin krüsuga paar kohta maha mängida ja olin üleval 26. Allatuules algul ei saanud liikuma kuidagi kuid kuskil veerandi peal hakkas asi sujuma. Ilma pingutamata sain mööda RUS 9 kes suutsi ümber käia. Veel sain üsna kiirelt ja lihtsalt mööda POL 12st kes erilist kiirustr ei arendanud allatuules. Vähe kangem mees allatuules oli ITA 123 Baldassari. temaga madisatasim kuni lõpuni välja paat paadis. Suutsin siiski temast mööda saada ja olin 23. See viimane sõit oli maru raske aga tegi tuju vähe paremaks. Langesin tänaste sõitudega üsna mehiselt kuida õnneks suutsin selle ühe he sõidu siiski sõita. 54 läheb küll maha aga hetkel jääb 44 sisse ja kui ma hullemat sõitu ei tee siis jääb see lõpuni sisse sest maha läheb ainult pks sõit. Vot sedasi hetkel olen super väsinud, kõht on täis ja lähen kohe koju lebosseja homme on jälle uus päev. Juunioride 3st kohast on puudu 30 punkti.Ma usun et see on täitsa reaalne sest grupp on suur ja kui on tuul selline nagu täna viimane sõit siis sobiks mulle rohkem. Homseni.

No comments: