Monday, April 14, 2008

nüüd siis juba prantsusmaal

tere kõigile.
vot olen siis otsaga jõudnud prantsusmaale. minul läks reis küll üsna rahulikult kuid karla võis tunda pinget kohati täna oma lennukipileti jamale. Kuna ta oli selle susserdanud kuskile sedasi et ei leidnud piletit üle siis tuli ta lennujaama piletita ja sealt pileti putkast öeldi et täna jääb lendamata kuna tal on paberpilet ja siis ei saa uut välja lasta. Õnneks ta proovis chek inni teha ja seal ei küsitud mitte midagi ja saime kuidagi lennukisse. lennukis istudes tuli karla juurde üks tüüp ja küsis et kus sinu pilet on kuna karlal oli ainult boardin pass ja selle peale karla ütles et mul ei olegi seda olnud et mul e-pilet ja nii jäeti meid rahule. selle eest frankfurdis pandi meile täiega. küsiti samuti piletit ja ei olnud aga seal ei lastud karlat minama vaid hakati peeditsama et kuidas tal on ainult boarding pass ja piletit seal ei ole kuigi peaks olema. niisiis karla järjekindlalt valetas et pole kunagi tal piletit olnud et tal oli e-pilet ja ei tea ta paber piletist midagi. algul öeldi meile et karla jääb lennust maha ja kõik sest tal ei ole piletit ette näidata lennu väljumiseni oli 2-3min aega ja ikka me ei olnud lennukis ja prillidega ülbe tüüp seletas meile et kui piletit ei ole siis täna ei lenda. võimalus on osta uus pilet või siis niisama näppu imeda lennujaamas. aga järjekindlus viis meid läbimurdeni kui see tüüp äkki murdis boardin passil selle väikese riba ära ja ütle GO ja me tegime seal nii kiirelt sääred kui saime. peale meid pandi lennuki uks kinni ja kõik oli korras:D... vot selline oli meie lennukisõit. autosõit oli juba pingevabam pigistasime sellest bussist nii palju kui võimalik oli. ärge arvake et me siin mingi 200 sõitsime. maks mis tuli oli 150 ja seda mäest alla ja gaas põhjas . kuskil 130 oli keskmiselt sest kiiremini see asi ei liikunud. nii et kujutage siis ette mis käruga toimub. elu on siin maal üsna ilus päike paistab ja tuul puhub. ööbimise saime kätte ja käru ka. eile õhtul tuli ka rein ja raska. mina siis olen reinuga ühes korteris ja raska, karla ja argo on teises. võistluseni on meil siin aega. sõidud hakkavad alles 20 vist ja üks päev me lähme saint topez´i ka.(kui see nii kirjutatakse) vot selline on meil see elu . tagasi ma tulen argo ja otiga koos. lähme ka sveitsist ka läbi ja tõenäoliselt jõame kuskil 26/27 ja siis ma saan finniga sõitma hakata lõpuks. vot sedasi. aga ma arvan et tänaseks vist aitab ka et aku hakkab ka tühjaks saama ja ega rohkem midagi huvitavat siin pole ...aaa ja nendele kes tahavad mind välismaal kätte saada siis mul on selline asi nagu travel sim mille number on +37253379990 sellega on küll selline asi et emti pealt on kallis helistada sellele numbrile aga teiste operaatorite pealt nii hull ei ola aga minul on see lõbu et mul on vastuvõtmine tasuta:D...vot selline kino...aga tänaseks siis sau...eks ma mõni päev tulen ja kirjutan siia veel midagi uut. sauuuu

No comments: