täna siis sai jälle merele käidud. tuul oli algul vaiksem kui eelnevatel päevadel aga lõpuks läks sama tugevaks ehk siis stabiilselt üle 10m/s ma usun. olime merel mingi 3h ja nats külmetasin merel ja kurk on nüüd valus. olen päev otsa küüslauku ja mett söönud. peale selle ostsin vel apteegist mingit spreid kurku ja siis veel imemis tablette nii et ravi on täies hoos et homme jälle merel olla. muud huvitavat siin täna toimunud ei ole ja päev otsa oleme niisama peale merd siin puhanud ja leelotanud. vot ega siis midagi eks ma kunagi kirjutan jälle kui midagi huvitavat juhtub.sau
No comments:
Post a Comment