Friday, March 14, 2008
niiiii
voot mõni päev jälle mööda läinud. ilmad on ilusad olnud. võib öelda et siin on vähe parem seis kui eestis:D...täna oli ääretult kena ilm. käisime merel. tuul oli vaikne ja päike säras. suht soe oli ja lausa vabsee paljalt sai sõita. tegime siis umbes 3h trenni. peale seda nägid silmad ainult sööki ja tegime ühe suure sööma kodus ja siis lonkisime klubisse. Eilme päev ei olnud palju erinev tänasest. päeval käisime purjetamas umbes 2,5h ja siis tulime kaldale ja jällegi sööma. eilne päev erines sellepoolest et rein tuli ja käisime tal lennujaamas vastas. muud siin suurt polegi huvitvat. siin olla on hea ja mõnus. üks mõnusamaid kohti kus ma käinud olen. rand on väga ilus ja kogu meie võistluse asi käib rannas. voot.. edu siis teile...aa jaja...nagu te aru saada siis ma ei suutnud oma telefonist pilte netti orgunnida ja ma ei suuda neid isegi telefonist arvutisse panna vot nii et siis jäävad veel pildid ära.sau
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment