Tuesday, April 15, 2008

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

vot sedasi tegi tuul täna meil siin merel. täna oli siis selline päev et tuul oli tugevam kui eile ja me naljalt merele ei kippunud. hommikul saime katri millel käisid järel argo ja rein. kaatri asi on korras nüüd. uimerdasime siis ringi ja käisime klubis. tuul oli malt jällegi ja selline teravate pagidega ja üsna jahe. selle peale me käisime ja jalutasime poodies ja niisama vahtisime ja lõime aega surnuks. lõpuks me maandusime tuppa ja hakkasime kõrtega pokkerit mõngima. seda me tegime seitsmeni õhtul ja siis ma mõtlesin et lähen jooksma. jooksin ühe tunni ja siis käisime pesemas ja sõin ja siga hea oli olla. nüüd vahime netis ja muud huvitavat ei olnudki täna.
vot tervitused siit maalt ja head ööd

No comments: